Tag

Şiddet

Berna Laçin’den Kızılcık Şerbeti üzerinden algı operasyonu!

Berna Laçin, hem aile kurumu hem de İslamiyet’i amaç Meydan “Kızılcık Şerbeti” dizisine yayın yasağı getirilmesine reaksiyon gösterdi. Diziye verilen cezanın sebebini çarpıtan Laçin’in yorumu reaksiyon topladı.

Orhan Kılıç ve Selen Görgüzel’den şiddet itirafları! Açıklamaları şoke etti

Youtube üzerinden yayınlanan Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programının konukları müzikçi Selen Görgüzel ve Ünlü oyuncu Orhan Kılıç İçten itiraflarda bulundu. İkilinin yıllar öncesinde yaşadıkları şiddet açıklamaları herkesi şaşkına çevirdi.

Deren Talu, Baran Tınaz’dan şiddet mi gördü? Defne Samyeli’nin kızı o iddialara cevap verdi…

Defne Samyeli’nin 26 yaşındaki kızı Deren Talu’nun birliktelik yaşadığı Baran Tınaz’dan şiddet gördüğü argümanları ortalığı karıştırmıştı. Deren Talu hakkında çıkan o tezlere işte bu türlü Karşılık verdi.

KADES uygulaması nedir? KADES nasıl indirilir KADES internet olmadan çalışır mı? KADES nasıl…

KADES uygulaması nihayet günlerde yaşanabilecek bayan cinayetlerini ve istismarlarını önlemek maksadıyla yapılan bir aplikasyondur. Müge Anlı’da Fazla konuşulan KADES uygulaması, ülkemizde n Çok kullanıcıya sahip çevirim içi mağaza Google Play Store’da Ömür alanında en Çok indirilen 3’üncü uygulama oldu. Pekala KADES uygulaması nedir, nasıl kullanılır? KADES uygulaması nasıl indirilir?

İrem Helvacıoğlu’ndan herkesi şaşırtan itiraf! “Ben de fiziksel şiddete maruz kaldım”

Başarılı oyuncu İrem Helvacıoğlu evvelki akşam bir aktiflikte objektiflere yakalandı. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İrem Helvacıoğlu’ndan herkesi şaşırtan itiraf geldi.

KADEM 25 Kasım haftasında “Israrlı takip şiddet türüdür ve suçtur” mesajını verdi!

KADEM, bu Yıl 25 Kasım haftasında ismine yönelik şiddete karşı toplumsal farkındalık oluşturmak için ‘Israrlı Takip’ konusunu işliyor. Bayan ve Demokrasi Derneği (KADEM), ‘25 Kasım Bayana Yönelik Şiddetle Memleketler arası Uğraş Günü’ kapsamında hazırladığı kampanyada bu Kez “Israrlı takip şiddet tipidir ve suçtur” iletisi verdi.