Ebru Şallı şiddet iddialarındLahza sonra çarpıcı bildirisi verdi!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Eki 31, 2022 Yorum Yok


Ebru Şallı, eşi UğTümör Akkuş’tLahza gördüğü şiddet argümanlarıyla gündeme gelmişti. Haklarında çıkLahza söylentilere ateş püsküren MeşhTümör ikiliden Şallı, toplumsal medya paylaşımıyla birinci iletisi verdi.

Geçtiğimiz aylarda dolandırıcılık argümanıyla 8 Yıl 4 ay mahpus cezasına çarptırıldığı haberiyle gündeme gelen UğTümör Akkuş, şimdilerde eşi Ebru Şallı ile ortalarındaki krizle anılıyor.

meşhur çift nihayet olarBeyaz haklarında çıkLahza şiddet tezleriyle gündeme sallamıştı. Emirgan’da trafikte seyir halindeyken Şallı’ya fizikî şiddet uyguladığına yönelik argümanlar üzerine UğTümör Akkuş, açıklfakBeygir yapmıştı. AncBeyaz buna Karşın çıkLahza haberlerin üzerine konuşulmaya devam edilmesi Ebru Şallı’yı da sıkıntıdan çıkarmıştı.

Şallı, toplumsal medyadLahza durum hakkında şu biçimde paylaşımda bulunmuştu:

Ebru Şallı tezler üzerine konuştu

“PAZAR MODU”

Ebru Şallı, “Pazar modu” notuyla her şeyin yolunda olduğuna vurgu yaptı. Eski modelin bu paylaşımı Tekrar toplumsal medyada Aka yankı uyandırdı.

Ebru ŞallıdLahza her şey yolunda paylaşımı

UğTümör Akkuş ve Ebru Şallı

NE OLMUŞTU?

Eşine şiddet uyguladığı sav edilen UğTümör Akkuş, reaksiyonunu şu tabirlerle gösterdi:

“Hiçbir erkek bayana, çocuğa, hayvanne şiddet uygulayamaz! Bu türlü bir hakkı yoktur! Asla kabul edilir bir tarafı olamaz! Ben döver de sever de’yi asla kabul etmem. Ben babamdLahza bunu gördüm ben de erkek çocuklarıma bunu öğrettim! Basında maalesef çıkLahza haberin aslı olmamakla Bir arada bir de döver de sever de eklenmAmel ağzımdLahza ne ayıp bir başlık! Bunu asla kabul etmem!”

UğTümör Akkuş çıkLahza haberlere Misli reaksiyon gösterdi

UğTümör Akkuş eşi Ebru Şallıya şiddet uyguladı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECek GÖRÜNTÜ;

Hande Yener sürpriz hayranıyla dans etti! Görenler şok oldu​

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir