Orhan Kılıç ve Selen Görgüzel’den şiddet itirafları! Açıklamaları şoke etti

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 22, 2023 Yorum Yok

Youtube üzerinden yayınlanan Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programının konukları müzikçi Selen Görgüzel ve Ünlü oyuncu Orhan Kılıç İçten itiraflarda bulundu. İkilinin yıllar öncesinde yaşadıkları şiddet açıklamaları herkesi şaşkına çevirdi.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programının geçtiğimiz günlerdeki konukları Ünlü oyuncu Orhan Kılıç ile müzikçi Selen Görgüzel oldu. Gökay Kalaycıoğlu’nun sorularını yanıtlayan ikili İçten itiraflarda bulundu. Yıllar Evvel maruz kaldıkları şiddetleri anlatan ikilinin söyledikleri izleyenleri şaşırttı.

Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece konukları Orhan Kılıç ve Selen Görgüzel

,

“ALMANYA’DA BAYAN ŞİDDETİNDEN POLİSE SIĞINAN BİRİNCİ ERKEĞİM”

Yıllar önce Almanya‘ya giden Ancak orada gördüğü şiddet sebebiyle Türkiye‘ye döndüğünü söyleyen Orhan Kılıç’ın “Almanya’da 4 sene bir Alman bayanla birlikteydim. Ayrılmak istedim lakin o istemedi. Almanya’da bayan şiddetinden polise sığınmış birinci erkeğim ve kendimle gurur duyuyorum. Ben polise sığındım orada. O sırada Devlet Tiyatrosu’nda çalışıyordum ve sanat direktörüm bana ‘sana 2 ay müsaade veriyorum ve git o bayandan kurtul. ancak sakın İstanbul’a gitme o bayan seni bulur, mümkünse Çin’e git’ dedi. Bayan benim peşimi bırakmıyordu ve otomobilini benim üzerime sürdü.” açıklamaları izleyenleri şoke etti.

Orhan Kılıç

“İLK EŞİMDEN 6 YIL ŞİDDET GÖRDÜM”

Ailesi tarafından sevgisiz büyütülen bir çocukluk geçirdiğini söyleyen Selen Görgüzel ise geçmişte birinci eşinden gördüğü şiddeti “Acaba meskene girerken başımda kolonya şişesi mi kırılır ya da Öbür bir şey mi olur? Şiddetin hangi türlüsüne maruz kalırım” ifadelerini kullanarak anlattı. Görgüzel, yaşadığı şiddeti şu sözlerle anlattı: “6 Yıl Fazla şiddet gördüm. Meskenleri ayırdıktan sonra da farklı bir baskı yaşadım. Ben bu mevzuyu aşabilmek ve kendimi arındırmak için Fazla tedaviler gördüm. Evladımın üzülmemesi için bu bahisleri konuşmak istemiyorum. güç süreçler yaşadım ancak onun da üstesinden geldim. Yaşadığım her şeye teşekkür ediyorum. Kendisiyle çocuğumuz olduğu için irtibatımız devam ediyor. Düzgün olsun, Üzücü olmasını istemem. Kızıma hem Ebeveyn hem de baba oldum. Karşımda bir aşiret vardı şiddet nedeniyle çocuğumla o konuttan çıkmak kolay değildi. Onunla gayret etmek Fazla zordu. iri bir aşiretle başa çıktım.”

Selen Görgüzel

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir