Fenomen Nur Nahya ile Bakan Varank arasında güldüren TOGG diyaloğu! Bay Kemal’e gönderme

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 22, 2023 Yorum Yok

Vatandaşların Aka ilgisini gören yerli ve ulusal gururumuz TOGG için Ünlü fenomen Muhammed Işık Nahya ile Türkiye Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank bir ortaya geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı taklit etmesiyle tanınan Nahya, Varank’ın yanında Erdoğan’ın ses tonuyla Bay Kemal’e gönderme yaparak herkesi güldürdü. İşte fenomen Işık Nahya ile Bakan Varank ortasında güldüren TOGG diyaloğu…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Türkiye’nin yerli ve ulusal gurur TOGG yollara çıktı. nihayet teknolojiyle üretilen TOGG, hem Yurt içinden hem de Yurt dışından ağır talep görüyor. Pek Fazla şahıs direksiyonu başında o eşsiz tecrübesi yaşamak istiyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sesini taklit ederek Şöhret kazanan fenomen Muhammed Parıltı Nahya da o deneyime erişen isimlerden oldu. Bakan Varank ile TOGG’ta buluşan Nahya, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sesini taklit ederek Bay Kemal’e gönderme yaptı. O anlar toplumsal medya gündeminde yer etti.

Bakan Varank ile fenomen Muhammed Parıltı Nahya ortasındaki diyalog

“BAY KEMAL ZOOM’A BURADAN MI BAĞLANIYOR?”

Muhammed Parıltı Nahya’nın TOGG’un teknolojik özelliklerini anlatan Bakan Varank’a, “Bay Kemal zoom’a buradan mı bağlanıyor?” sorusu üzerine güldüren diyaloglar beraberinde geldi.

Bakan Varank ise, “Biliyorsun Bay Kemal diyor ki “Türkiye teknoloji görsün diye Jeremy Rifkin’i biz uzaktan Türkiye’ye bağladık.” Zoom toplantısı yapmış. Yani teknolojinin geldiği nihayet nokta olarak zoom toplantısını biliyor. Biz de o istifade etsin diye buraya bu kamerayı koyduk, bu kameradan zomm toplantısına bağlanabilir. Görüyor musun, nasıl yüksek teknoloji.” tabirlerini kullandı.

Sohbetin akabinde Işık Nahya, TOGG ile kısa bir sürüş yapmak için Bakan Varank’tan müsaade istedi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir