Merve Boluğur’dan şaşırtan üçüncü evlilik açıklaması! “Şu anda tamamen…”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 22, 2023 Yorum Yok

Uzun müddettir ekranlarda görülmeyen oyuncu Merve Boluğur, geçtiğimiz akşam “Hadi İyisi: Istakoz’un Haritası’nın” galası için Kanyon AVM’de görüntülendi. özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Boluğur kendisine gelen üçüncü evlilik sorularına işte bu türlü yanıt verdi…

Yönetmenliğini Şiar Zaim’in yaptığı, define peşindeki bir kümenin başına gelen Komik olayları bahis Meydan Güldürü tipindeki “Hadi Güzeli: Istakoz’un Haritası” filminin galası dün akşam Kanyon AVM‘de gerçekleştirildi. Sinema takımının tam takım olarak yer aldığı gecede Ünlü isimler de yerini aldı. Bu isimlerden biri de Özel hayatı ve toplumsal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen Merve Boluğur oldu. Boluğur, Ünlü müzikçi Murat Dalkılıç ile olan evliliğinin ardından DJ Mert Aydın ile 53 gün süren evliliğini de sonlandırdıktan sonra kendisine gelen evlilik sorularına karşılık verdi.

Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç

“I SAID YES” DİYEREK PAYLAŞMIŞTI

Boşanma haberlerinden sonra toplumsal medya paylaşımlarıyla da sık sık gündeme gelen Boluğur geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımla başları karıştırmıştı. Parmaklarına bez bağladıkları fotoğrafı “I said yes” notuyla paylaşan oyuncunun bu paylaşımını görenlerin akıllarına “Merve Boluğur evleniyor mu?” sorusu gelmişti. Boluğur paylaşımı kısa müddet sonra silmişti.

Merve Boluğur paylaşım

“TAMAMEN İŞİME ODAKLIYIM”

Ünlü popçu Murat Dalkılıç ile 2 sene süren evliliklerini sonlandırmasının akabinde Dj Mert Aydın ile 53 gün süren bir evlilik geçiren oyuncu kendisi hakkında çıkan evlilik sorularına “Şu anda büsbütün işime odaklıyım. Bir yandan influencer’lık yapıyorum, o da hoş gidiyor. İşime endeksli yaşamak istiyorum artık” sözlerini kullanarak yanıt verdi.

Merve Boluğur

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Güzel Günler dizisinde üzen veda! ehil oyuncu Seray Gözler diziden ayrılıyor

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir