Taze anne Fahriye Evcen’den sosyal medyayı yıkan Kerem bebek paylaşımı! İşte Kerem bebek…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 22, 2023 Yorum Yok

İkinci bebeği Kerem’i kucaklarına almanın memnunluğunu yaşayan Fahriye Evcen oğulları Karan 4 yaşına Özel Tebrik yaptı. Evcen, fotoğraf karesine Ufak oğlu Kerem ile Bir arada iç oldu.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Burak Özçivit ile evli olan Fahriye Evcen 2019 yılında birinci bebeği Karan’ı, bu Yıl ise ikinci bebeği Kerem’i dünyaya getirdi. En nihayet Alparslan Aka Selçuklu dizisinde Akça karakterine hayat veren Evcen, Aka oğlu Karan’ın doğum günü partisinden pozları peş peşe paylaştı.

36 yaşındaki Evcen paylaşımına “4 yaşın kutlu olsun kalbim” notunu düştü. meşhur ismin fotoğraflarına takipçileri “Ay Kerem”, “Maşallah hoş aileye”, “Kerem’e de hesap açın”, “Karan ne kadar da tatlı” yorumlarında bulundu.

İŞTE MERAK EDİLEN KEREM BEBEK!

 

“KEREM, AĞABEYİ KARAN ‘A BENZİYOR”

Çift kendilerine gelen ikinci çocukları Kerem’in kime benzediği sorusunu, ağabeyi Karan’a benzediğini söyleyerek yanıtlarken Fahriye Evcen Fazla uzun müddet Aralık vermeden setlere Geri döneceğini belirtti.

Çift, heyecanla bekledikleri erkek bebeğine “Kerem” ismini verdi. Doğum sırasında eşi Fahriye Evcen Özçivit ’i yalnız bırakmayan Burak Özçivit his dolu anlar yaşadı.

fahriye evcen ikinci Kez Ebeveyn oldu

FAHRİYE EVCEN’DEN MİNİK OĞLUYLA PAYLAŞIM!

Geçtiğimiz günlerde doğum yapan ve ikinci Defa Ebeveyn olmanın memnunluğunu yaşayan Ünlü oyuncu Fahriye Evcen, önceki gün Ufak oğlu Kerem bebeğin bir görüntüsünü paylaştı. Evcen’in meskenlerinin bahçesinde bebek arabasında  minik elleriyle çekmiş olduğu oğlu Kerem’in bu karesine zevk yağdı.

HASTANE ÇIKIŞI GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

Burak Özçivit’in doğum esnasında eşini yalnız bırakmamıştı. meşhur çift bu Sefer de hastane çıkışında görüntülendi. Kısa bir röportajda veren ikilinin mutluluklarına diyecek yoktu. 

DOĞUMA GÜNLER KALA UYKUSU KAÇIYORDU!

Evcen, doğuma günler kala toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla hayranlarını üzdü. Erkek bebek bekleyen Ünlü İsim nihayet günlerinin güçlü geçtiği öğrenildi.

Evcen, paylaştığı kareye ‘Gece uykusu hoş bir şeydi diye hatırlıyorum…’ notunu ekledi.

“KAVUŞMAYA AZ KALDI”

İkinci oğlunu kucağına almak için gün sayan Evcen, fotoğrafını ‘Kavuşmaya az kaldı’ notu ile paylaştı. 

Evcen’in paylaşımına 2 saatte 766 bin zevk geldi. Eşi Özçivit’ten de yorum gecikmedi.

fahriye evcen

Baba olmaya hazırlanan Burak Özçivit eşi Evcen’in paylaşımına ‘Bekliyoruz’ notunu yazdı.

DOĞUMA AZ KALA GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

Erkek bebek bekleyen Fahriye Evcen karnı burnunda bir AVM’de görüntülendi. Evcen, daha sonra bir arkadaşıyla buluşarak, alışveriş tipine Yemek molası verdi.

fahriye evcen karnı burnunda poz

Bebeklerine kavuşacağı günü iple çeken Ünlü oyuncunun karnının Fazla belirginleştiği ve ekrana sığmadığı dikkat çekti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir