Yargı dizisinde son dakika değişiklik! Dizi severlere müjdeli haber verildi

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 01, 2023 Yorum Yok

Başladığı vakitten beri ağır ilgiyle takip edilen Yargı dizisi, final yapacağını duyurmuştu. Dizide yaşanan nihayet dakika değişikle sıra sevenlerine müjdeli haber verildi.

Kanal D’nin iki dönemdir ekranlarda yer Meydan başarılı dizisi Yargı, oyuncu takımı ve sıra bahsiyle dikkatleri üzerine çekmeyiş başarmıştı. Başrolünde Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu’nun yer aldığı Yargı dizisinin final yapılacağı duyurulmuştu. Lakin nihayet dakika değişikliğin yaşanmasıyla müjdeli haber sıra takımı tarafından verildi.

Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu

3. DÖNEMDE EKRANLARDA YERİNİ ALACAK

Pazar akşamların beğenilen dizisi Yargı, her kısım işledikleri bahislerle gündeme geliyor. Pek Fazla mükafata de layık görülen başarılı sıra Yargı, final yapacağını duyurmuştu. Toplumsal medya hesabından “Hikayemiz 3. dönemde da devam edecek.” paylaşımı geldi.

Yargı dizisi dönem finali

DİZİ 7 MAYISTA DÖNEM FİNALİ YAPACAK

Reytinglerde yükseliş yaşayan Yargı dizisi nihayet dakika değişikliğe gitti. Final yapması beklenen diziye nihayet Devre gösterilen ilgiden ötürü,  Ay İmal ve Kanal D yetkilileri, diziyi bir dönem daha uzatmaya karar verdiler. Toplumsal medya kullanıcılarının kimileri sevinirken kimi kesimde bitmesi tarafında niyetlerini lisana getirdi. Dizi, 7 Mayıs’ta dönem finali yapacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Fahriye Evcen’den oğlu Karan ile tenis şov!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir