Deren Talu, Baran Tınaz’dan şiddet mi gördü? Defne Samyeli’nin kızı o iddialara cevap verdi…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 06, 2023 Yorum Yok

Defne Samyeli’nin 26 yaşındaki kızı Deren Talu’nun birliktelik yaşadığı Baran Tınaz’dan şiddet gördüğü argümanları ortalığı karıştırmıştı. Deren Talu hakkında çıkan o tezlere işte bu türlü Cevap verdi.

Defne Samyeli‘nin 1995-2011 yılları ortasında bir evlilik yaşadığı mimar Eren Talu‘dan dünyaya gelen kızları Deren Talu ve Derin Talu gerek güzellikleriyle gerekse Özel hayatlarıyla sık sık gündeme gelen isimlerden. Toplumsal medya hesapları üzerinden yaptıkları paylaşımlarla da dikkatlere üzerlerine çeken kardeşlerden, Aka olan 26 yaşındaki Deren Talu uzun müddettir Ünlü Amel insanı Baran Tınaz ile birliktelik yaşıyordu. Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan Talu’nun Tınaz’dan şiddet gördüğüne dair tezler ise magazin dünyasına bomba üzere düşmüştü. Pekala Deren Talu, Baran Tınaz’dan şiddet gördü mü? O argümanlara Talu’nun cevabı…

Deren Talu ve Baran Tınaz

“DARP SAVLARI MUHAKKAK YALANDIR”

Beyaz TV‘de yayınlanan “Söylemezsem Olmaz” adlı magazin olaylarının yorumlandığı programda geçtiğimiz günlerde Deren Talu ve Baran Tınaz birlikteliğiyle ilgili bomba bir tez ortaya atıldı. Söylemezsem Olmaz’ın haberine nazaran; bir reklam sineması için Teklif Meydan Deren Talu, Baran Tınaz’ın onayı olmadan teklifi kabul etti ve ikilinin sonrasında otomobil içerisinde yaşadığı münakaşa sonucunda Baran Tınaz, Deren Talu’ya şiddet uyguladı. Haklarında çıkan bu argümanlara Deren Talu’dan karşılık gecikmedi. Toplumsal medya hesabından İzah yapan Talu şu tabirleri kullandı:

“05.04.2023 tarihinde Söylemezsem Olmaz isimli programda Baran Tınaz tarafından darp edildiğim ve bu nedenle ayrıldığımız savları büsbütün gerçek dışıdır. Beraberliğimizi artık arkadaşlık boyutuna taşımak, hürmet ve sevgi çerçevesinde beraberce aldığımız ortak bir karardır. Darp argümanları katiyetle palavradır. Bir bayan olarak bırakın şahsıma, hiçbir bayana fizikî, sözel, duygusal şiddeti tolare etmem Laf konusu bile değilken; üç yılımı hürmet ve sevgiyle geçirdiğim bir kişinin isminin şiddet tezlerine karışmasını ıstırapla karşılıyorum. Yasal haklarım Saklı kalmak kaydıyla, bu gerçek dışı argümanları ekrana taşıyan programcıların sahip olduklarını bildiğim mesuliyet ve misyon şuuruyla bir Lahza Evvel Gerekli düzeltmeyi yapmalarını bekliyorum.”

Deren Talu açıklama

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

CZN Burak Yine yürekleri ısıttı! Hatay Samandağ’da…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir