Müge Anlı’nın elinde yapıştırıcı patladı! Parmakları birbirine yapışan sunucu…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 06, 2023 Yorum Yok

Tuttuğu yapıştırıcının elinde patlaması sonucu parmaklarının birbirine yapıştığını canlı yayında söyleyen Müge Anlı, daha sonra başından geçen alyans olayını anlattı.

Canlı yayında başından geçen bir olayı anlatan Müge Anlı, izleyenleri hayrete düşürdü. Geçen gün elinde tuttuğu yapıştırıcının patladığını anlatan Ünlü gazeteci,  “Üst parmaklarım birbirine yapıştı. Sevcan da yanımda. Tüm gece sabaha kadar uğraştım. Yaralar oldu. Çıkartamadık. Neyse parmaklarımı ayırdık.” dedi. Daha sonra konuta gittiğinde eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu ile yaşadığı gerginliğe değinen Anlı, stüdyodaki insanları tebessüm ettirdi.

Müge Anlı eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu ile yaşadığı alyans olayı

MASADA  ALYANS GÖRÜNCE OLANLAR OLDU

Eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu ile yaşadığı olaya değinen Müge Anlı, masada alyans gördüğünü ve yaşadığı şaşkınlığı şu formda anlatı, “Baktım alyans kapının oradaki rafta duruyor. ‘Şinasi alyansını çıkarmış’ dedim. Uyuyor adam. Gittim parmaklarını arıyorum niçin çıkarmış diye.” 

Müge Anlı

EŞİNİN PARMAKLARINI Denetim ETTİ

Eşinin parmaklarını Denetim eden Anlı, Meğer benim alyansımmış o. Rahmi Beyefendi ‘Alyans çıkarılmaz’ diyor ya. Benim için de o kadar gerçek ki; ben kendim çıkardım diye düşünmüyorum. Bir de gidip Denetim ediyorum. Ay bir de baktım ben de yok.” sözleriyle stüdyodaki izleyicileri güldürdü.

Müge Anlı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Depremzedeler için Türkçe, İngilizce ve Urduca dayanışma müziği: Ey Türkiyem

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir