İrem Helvacıoğlu’ndan herkesi şaşırtan itiraf! “Ben de fiziksel şiddete maruz kaldım”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 10, 2023 Yorum Yok

Başarılı oyuncu İrem Helvacıoğlu evvelki akşam bir aktiflikte objektiflere yakalandı. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İrem Helvacıoğlu’ndan herkesi şaşırtan itiraf geldi.

Yayınlandığı periyotta Aka ses getiren sıra Sen Anlat Karadeniz‘de Nefes karakteriyle izleyicilerin beğenisini toplayan başarılı oyuncu İrem Helvacıoğlu, şimdilerde Alp Navruz ile Bir arada “Yürek Çıkmazı” adlı dizide başrolü paylaşıyor. Geçtiğimiz akşam düzenlenen Uluslararası Kumaş Tasarım Yarışması‘nın finaline katılan Ünlü oyuncu muhabirlerden gelen sorulara Cevap verdi. Yer aldığı dizide şiddet gören Ira olarak yer Meydan oyuncu kendisiyle ilgili herkesi şaşırtan şiddet itirafında bulundu.

İrem Helvacıoğlu herkesi şaşırtan şiddet itirafında bulundu

“BEN DE ŞİDDET GÖRDÜM!”

Divan Kuruçeşme‘de gerçekleştirilen yarışın finaline moda, tasarım, Toplum ve dünyasından Aka İlgi geldi. Akasya Asıltürkmen, İrem Helvacıoğlu, hasret Süer, Cihan Nacar ve Tuvana Büyükçınar gibi Ünlü isimler geceye katılanlar ortasındaydı. Basın mensuplarıyla muhabbet eden İrem Helvacıoğlu, yer aldığı dizinin şiddeti anlatmasına değinerek gerçek hayatta yaşadığı şiddetten de kısaca bahsetti.

Şiddet konusunda kendi hayatıyla ilgili açıklamalarda bulunan ve herkesi şaşırtan Ünlü oyuncu şu sözlere yer verdi:

“Gerçek bir olayı anlatmak en değerlisi de bu gerçekliğin, bu şiddetin hala yaşanabiliyor olmasını bilmek Fazla dehşetli ve hudut bozucu bir his. Ben de kendi hayatımda fizikî şiddete maruz kaldım. Bilhassa ruhsal şiddet görüyorum ve bunu sonradan ayrım ediyorum. Hayatımda bu stil şiddeti bana uygulayanlara yer vermiyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Dünya Kupası Katar’da İbrahim Tatlıses rüzgarı esti!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir