Yasak Elma’da çekilen o sahne ağır tepkilere maruz kaldı!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 10, 2023 Yorum Yok

Yayınlandığı birinci günden beri ekranların sevilen sıra Yasak Elma yeni kısımları ile fırtınalar estirmeye devam ediyor. Yasak Elma’da çekilen bir kısmın sahnesi ise ağır reaksiyonlara maruz kaldı.

Yeni döneminin yayınlanmaya başladığı andan itibaren ağır İlgi gören sıra Pazartesi akşamları sevenlerini ekran başına toplamaya devam ediyor. Başrollerini Şevval Sam, verme Ece, Şebnem Dönmez üzere isimlerin paylaştığı Yasak Elma dizisinin nihayet kısmında yer Meydan hemşire sahnesi gündem oldu. Twitter’da #YasakElmaÖzürDile etiketiyle binlerce paylaşım yapıldı.

Yasak Elma 157. kısım fragmanı yayınlandı! #1

 

HASTANEDE ÇEKİLEN SAHNE DİKKAT ÇEKTİ!

Hastanede çekilen sahne sırasında geçen bir diyalog gündeme bomba üzere düştü. Tabibin gelen konuğu karşılaması esnasında hemşireye, ‘Yeşim Hemşire, bize iki çay getirir misin?’ söylemleri, hemşireleri ayağa kaldırdı.

yasak elma sahnesine tepki

Twitter’da #YasakElmaÖzürDile etiketinin süratli bir formda paylaşılmasının akabinde hemşire ve sıhhat çalışanları yansılarını lisana getirdi. Dizinin özür dilemesi ismine açılan hasthag’e binlerce paylaşım yapıldı.

yasak elma hekim sahnesi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Kenan İmirzalıoğlu Milyoner müsabakasında sakız çiğneyen yarışmacıya o denli bir yanıt verdi ki! “Patlatmaya kalkarsan…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir