Tag

Ses

Nuri Sesigüzel son yolculuğuna uğurlandı! Onur Akay Nuri Sesigüzel’in vasiyetini açıkladı

Beylikdüzü’ndeki Özel bir hastanede tedavi gören ehil sanatçı Nuri Sesigüzel, kalp yetmezliği sonucu hayatını kaybetti. Sesigüzel’in sanat dünyasını Yasa boğan vefat haberinin akabinde Ünlü sanatçı nihayet seyahatine uğurlandı. meşhur ses sanatkarı ve muharrir Haysiyet Akay ise, NTV canlı yayınına bağlanarak Sesigüzel’in vasiyetini birinci Sefer açıkladı.

Nuri Sesigüzel’den acı haber! Onur Akay Nuri Sesigüzel’in vasiyetini açıkladı

Beylikdüzü’ndeki Özel bir hastanede tedavi gören ehil sanatçı Nuri Sesigüzel, kalp yetmezliği sonucu hayatını kaybetti. Sesigüzel’in sanat dünyasını Yasa boğan vefat haberini Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, toplumsal medya hesabından duyurdu. meşhur ses sanatkarı ve muharrir Haysiyet Akay, NTV canlı yayınına bağlanarak Sesigüzel’in vasiyetini birinci Defa açıkladı.

Patlama sesi köylülerin ödünü koparıyor! Rize’de ayı saldırısına karşı dededen kalma yöntem

Rize’de, ayıların kovanlara saldırmasını önlemek isteyen bir vatandaş Değişik bir tekniğe başvurdu. Hava ve gaz basıncı ile çalışan Enteresan sistemin patlama seslerini duyanlar köylüler Aka bir şaşkınlık ve kaygı yaşadı.

Bebekler neden ağlar? Bebekler ağlayarak ne anlatır? Bebeklerin 5 ağlama stili…

Beslenme, Genel, Sağlık Mar 30, 2023 Yorum Yok

Pek Fazla insan Ebeveyn babalarıyla ağlayarak bağlantı kuran bebeklerin neden ağladığını merak ediyor. Araştırmalara nazaran bebekler 5 ağlama tarzına sahip. Pekala bebekler neden ağlar? Bebekler ağlayarak ne anlatır?

Demet Akalın açtı ağzını yumdu gözünü! Yangında yoklar depremde yoklar dedi…

Müzikçi Demet Akalın, Kahramanmaraş merkezli sarsıntıdan sonra sesiz kalan Ünlü isimlere açtı ağzını yumdu gözünü. Toplumsal medya hesabı üzerinden “Yangında yoklar sarsıntıda yoklar!” dedi.

Demet Akalın’ın vokali Ömer Topçu’dan olay sözler! “Hayatımın en büyük şanssızlığı”

O Ses Türkiye müsabakasıyla Şöhret kazanan Demet Akalın’ı eski vokali Ömer Topçu, katıldığı bir programda Ünlü müzikçiye ateş püskürdü. Topçu’nun, “Hayatımdaki en Aka şanssızlığım oldu. Mesleğimi tabana sürükledi” kelamları dikkat çekti.

Aleyna Tilki hakkında şoke eden iddia! Ses tellerini mi kaybetti?

Müzikçi Aleyna Tilki’nin bir müddettir sahnelerden Irak olması dikkatleri üzerine çekmişti. Tilki hakkında şoke eden bir sav ortaya atıldı. meşhur İsim ses tellerini mi kaybetti? İşte karşılığı…

Kadınlar maruz kaldıkları sokak tacizini anlattı!’Metroda yaşlı amca tarafından tacize uğradım’

Özellikle bayanların Fazla sık maruz kaldığı sokak tacizi en Aka problemlerden biri haline geldi. Birçok şahıs tacize uğradıktan sonra …

“Beyaz Orkide” müziğinde diğerinin sesini kullanan Banu Alkan mahpusa girebilir!

Şarkıcı Nicole Peachey, Yeşilçam’ın unutulmaz isimlerinden Banu Alkan’ın yıllar Evvel seslendiği “Beyaz Orkide” isimli modülün nakaratındaki …