Demet Akalın’ın vokali Ömer Topçu’dan olay sözler! “Hayatımın en büyük şanssızlığı”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 24, 2023 Yorum Yok

O Ses Türkiye müsabakasıyla Şöhret kazanan Demet Akalın’ı eski vokali Ömer Topçu, katıldığı bir programda Ünlü müzikçiye ateş püskürdü. Topçu’nun, “Hayatımdaki en Aka şanssızlığım oldu. Mesleğimi tabana sürükledi” kelamları dikkat çekti.

Geçtiğimiz yıllarda O Ses Türkiye’nin unutulmaz sesleri ortasında olan Ömer Topçu, bir Devre Demet Akalın’ın vokal koçluğunu yapmıştı. Özlem Esra Ada’nın hazırlayıp sunduğu Pembe Masa programına konuk olan Topçu, söyledikleri Akalın’ı adeta yerden yere vurdu. meşhur vokalin “Hayatımdaki en Aka şanssızlığım” kelamı, birtakım toplumsal medya kullanıcılarına, “Bakalım Demet Akalın bu tabirlere ne diyecek?” yorumlarını yaptırdı.

Ömer Topçu

“O SES TÜRKİYE’DE BİZİMLE İLGİLENMEDİLER”

O Ses Türkiye’de yoğunluktan Dolayı kendileriyle ilgilenmediklerini söyleyen Topçu, “Özcan Deniz’in müziğini söylemişti. Herkes Fazla beğendi, elendikten sonra da üretim şirketini arayarak sitem edenler olmuş. Özcan Deniz’in Özgün kaydından daha Çok izlendi” dedi.

Ömer Topçudan Demet Akalın hakkında şok sözler

“DEMET AKALIN HAYATIMIN EN BÜYÜK ŞANSSIZLIĞI”

Yarışmadan çıktıktan sonra Demet Akalın’ın kendisine vokallik teklifinde bulunduğunu ve bu teklifi kabul etmenin hayatındaki en Aka kusur olduğunu söyleyen Topçu kelamlarına şu sözlerle devam etti:

“Keşke Biricik başıma bir şeyler yapsaydım. Onunla proje yapmak benim mesleğimi tabana sürükledi. 6 Yıl Birlikte çalıştık ve ona Fazla alıştım. Bir de o kendine bağlar insanı. iri bir kırgınlık Mevcut kalbimde. O kırılmadı, ben kırıldım. Artık çıkıp ‘Merve Özbey benim vokalimdi’ diyerek övünüyor fakat sen ona bir şey yapmadın ki. Senin yanında yıllarca çalıştı, bir gün Fazilet Kınay gelerek onu aldı. Oburunun başardığı işle övünüyorsun. Daima kendisini ön planda tuttu beni kullandı.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Perihan Savaş’ın oğlu Zafer Cenk düğününde işte bu türlü eğlendi!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir