Naz Çağla Irmak:Annemden dolayı torpilli derler diye korkuyordum! Kırgın Çiçekler’in oyuncusu..

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 24, 2023 Yorum Yok

Kırgın Çiçekler’in oyuncusu Naz Çağla Irmak, konuk olduğu bir programda kesime girmesi hakkında konuştu. En Fazla koktuğu şeyin annesinden Dolayı torpilli denmesi olduğunu açıklayan Naz Çağla Irmak, “Demir Bayan: Neslican” sineması hakkında da bilgi verdi.

Kırgın Çiçekler dizisi ile hafızalarda yer edinen oyuncu Naz Çağla Irmak, konuk olduğu ‘Dayı Şov’ programında Özel hayatı ve başrol olduğu ‘Demir Bayan: Neslican’ filmi hakkında yorumlarda bulundu. Dal hakkında en Aka korkusunu söyleyen Irmak, kendi hakkında ayrıntılar verdi.

Naz Çağla Irmak

BU SETTE latife YAPILMAYACAK

Programda başrolünü üstlendiği ‘Demir Bayan: Neslican’ isimli sinema hakkında bahseden Irmak, “Set Fazla hoş geçti. Bu kadar güç bir süreci anlatan bir setin bu kadar keyifli geçeceğini düşünmezdim. Olağanda setlerde Fazla latife yapılır ya. Sinema hakkında kimse latife yapmadı. Bir Kez biri hafif bir latife yaptı ve anladı ki bu sette latife yapılmayacak” dedi.

“TORPİLLİ LAFINDAN çok KORKTUM”

Oyuncu Hülya Gülşen’in kızı olan Naz Çağla Irmak, kesime girmesinde annesinin oyuncu olmasının hissesinin olup olmadığı sorulduğunda ise şu karşılığı verdi: “Ben Özellikle o torpilli lafından Fazla korktuğum için annemin menajeriyle bile çalışmadım. Kendim menajerlik şirketlerine mail yolladım. fakat yani bir noktada onun arkadaşları, onun kızı olarak beni tanıdıkları için tahminen benim isteğim dışında olmuştur.”

Naz Çağla ırmak ve annesi Hülya Gülşen

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

İşe yeni başlayan İETT sürücüsü hareketiyle yüzleri gülümsetti! Baklava tepsisini alıp…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir