Nuri Sesigüzel’den acı haber! Onur Akay Nuri Sesigüzel’in vasiyetini açıkladı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 20, 2023 Yorum Yok

Beylikdüzü’ndeki Özel bir hastanede tedavi gören ehil sanatçı Nuri Sesigüzel, kalp yetmezliği sonucu hayatını kaybetti. Sesigüzel’in sanat dünyasını Yasa boğan vefat haberini Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, toplumsal medya hesabından duyurdu. meşhur ses sanatkarı ve muharrir Haysiyet Akay, NTV canlı yayınına bağlanarak Sesigüzel’in vasiyetini birinci Sefer açıkladı.

“Kara Kaş Gözlerin Elmas”, “Bir Mektup”, “Aynaya Baktım” ve “Gidenin Üçü Güzel” gibi unutulmaz modüllerle hafızalarda yer edinen ehil sanatçı Nuri Sesigüzel’den Üzüntü haber geldi. 86 yaşındakinin ehil sanatkarın ömrünü yitirdiği öğrenildi. 

Nuri Sesigüzel

ACI HABERİ İBRAHİM TATLISES DUYURDU!

Sanat dünyasını Yasa boğan haberi İbrahim Tatlıses, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Aka hüzün yaşayan Tatlıses, “Nuri Sesigüzel ustamızı kaybetmişiz. Hüznümü anlatamam. bütün sevenlerine, ailesine baş sıhhati dilerim. Ustamıza ALLAH’tan rahmet dilerim” sözlerini kullandı.

Nuri Sesigüzel hayatını kaybetti

VASİYETİ AÇIKLANDI!

Ünlü ses sanatkarı ve muharrir Onur Akay, NTV canlı yayınına bağlanarak, Nuri Sesigüzel’in vasiyetini açıkladı. Akay, “25 sene Urfa’da ismi verilen daha sonra kaldırılan o yere tekrar isminin verilmesi Sesigüzel’in vasiyetidir.” tabirlerini kullandı.

Nuri Sesigüzel vasiyeti açıklandı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Sanatçı Şükriye Tutkun “Birlikte Türkiye’yiz” müziğini tanıttı! “Zalime dur diyeniz”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir