Aleyna Tilki hakkında şoke eden iddia! Ses tellerini mi kaybetti?

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 12, 2023 Yorum Yok

Şarkıcı Aleyna Tilki’nin bir müddettir sahnelerden Irak olması dikkatleri üzerine çekmişti. Tilki hakkında şoke eden bir argüman ortaya atıldı. meşhur İsim ses tellerini mi kaybetti? İşte karşılığı…

Yıllar Evvel Yeteneksizsiniz Türkiye programında ünlenen Aleyna Tilki, nihayet olarak Bülent Ersoy’un sahnesinde performans sergilemişti. Bergen’in müziğini seslendiren Tilki’nin detone olması dikkatlerden kaçmazken sergilediği performans beğenilmemişti. Müzikçinin ses tellerinin nüzul olduğu ve bu sebepten Dolayı sahnelere Uzaklık verdiği argüman edildi.

Aleyna Tilki

TEDAVİSİ BAŞLADI

Tilki’nin ses tellerini kaybettiği argümanlarına ait hekiminden İzah geldi. Müzikçinin tabibi, “Ses terapilerimize devam ediyoruz. Müzik söylemek daha doğrusu profesyonel ses icrası iki boyutu olan bir Amel ve birinci boyutu tabi ki sanatsal yetenekler ve müzik bilgisi. İkinci boyutu ise spor. Siz sahnede performans gerçekleştiriyorsanız bunun sportif kısmı da var. Örneği profesyonel bir futbolcunun hayatı boyunca karışılacağı sakatlıklar olabilir. Bu futbolcular Müsait tedaviyle tekrar alana dönüyorlar. Bizde Aleyna Hanım ile tedavimizi gerçekleştirdikten sonra daha kuvvetli bir halde sahnelere döneceğiz.” sözlerini kullandı.

Aleyna Tilki ve Bülent Ersoy

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

SA

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir