Ego dizisinde partner tartışması! Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk tartıştı küfür ederek…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 12, 2023 Yorum Yok

Ego dizisi oyuncu takımıyla izleyicileri ekranlar başına kilitlemeyi hedefliyor. özel sahneleri ve hususuyla tezli üretimler ortasında yer Meydan Ego dizisinde partner tartışması yaşandı. Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk ortasındaki münakaşa küfürle sonlandı.

İzleyicileri ekran karşısına kilitlemeyi hedefleyen “Ego” dizisinde partner savaşları başladı. birlikte oynadıkları “Çarpışma” dizisinden sonra birbirlerine yakıştırılan Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk ortasında münakaşa yaşandı. Sete geç gelen Melisa Pamuk partneri Alperen Duymaz’ı sinirlendirdi. Tartışmanın akabinde Duymaz, mevzuyla ilgisi toplumsal medya hesabından İzah yaptı.

Ego sinema partnerleri Melisa Aslı Pamuk ve Alperen Duymaz

“KÜFREDEREK SETİ TERK ETTİ”

Yaşanan gerginliğin akabinde dizinin çekimleri devam etti. Medyaya yansıyan partner tartışmasından sonra İzah yapan Alperen Duymaz, Twitter hesabından şu tabirleri kullandı: “Melisa’nın genel olarak sete geç çıkıp grubu bekletiyor olmasına mana vermeye çalışırken bizler, işimizin yoğunluğu sebebiyle o gün ki geç gelişinin sebebini sordum ‘ne oldu neden geç kaldın Melisa?’ gelen ciddiyetsiz yanıt ve pişkin halin akabinde sinirlendim ve aralı davrandım. Takımın karşısında utangaç olan Melisa yaklaşık 20 dakika sonra Aka bir hudutla yanıma geldi ve münakaşa başladı. Bu tartışmanın sonucunda melisa bana küfrederek seti terk etti.” 

Alperen Duymaz

“CİDDİYETSİZ TUTUMU HAZMEDEMEDİM”

“Ben haklarımı müdafaaya çalıştım ve çalışıyorum. Beşerler işlerinin gerektirdiği saatlerde işlerinde olurlar, rastgele bir aksaklıkta da İzah yaparlar. bütün takımın Amade bir formda Melisa’yı beklemesini ve Melisa’nın hiçbir şey yokmuşçasına pişkince gülerek koyduğu ciddiyetsiz hali hazmedemedim. İzah yapmak zorunda kalmayabilirdim lakin çıkan yanlış ve palavra, gerçeği yansıtmayan bu haberlere bir yanıt vermek istedim. Gündeminizi bu türlü bir şey için meşgul ettiysem özürlerimi iletir hürmetimi sunarım.”

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Siparişini teslim ettikten sonra piyanonun başına geçen kurye… Kimse bu kadarını beklemiyordu

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir