Nuri Sesigüzel son yolculuğuna uğurlandı! Onur Akay Nuri Sesigüzel’in vasiyetini açıkladı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 22, 2023 Yorum Yok

Beylikdüzü’ndeki Özel bir hastanede tedavi gören ehil sanatçı Nuri Sesigüzel, kalp yetmezliği sonucu hayatını kaybetti. Sesigüzel’in sanat dünyasını Yasa boğan vefat haberinin akabinde Ünlü sanatçı nihayet seyahatine uğurlandı. meşhur ses sanatkarı ve müellif Haysiyet Akay ise, NTV canlı yayınına bağlanarak Sesigüzel’in vasiyetini birinci Defa açıkladı.

“Kara Kaş Gözlerin Elmas”, “Bir Mektup”, “Aynaya Baktım” ve “Gidenin Üçü Güzel” gibi unutulmaz kesimlerle hafızalarda yer edinen ehil sanatçı Nuri Sesigüzel’den Üzüntü haber geldi. 86 yaşındakinin ehil sanatkarın ömrünü yitirdiği öğrenildi. 

Nuri Sesigüzel

ACI HABERİ İBRAHİM TATLISES DUYURDU!

Sanat dünyasını Yasa boğan haberi İbrahim Tatlıses, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Aka hüzün yaşayan Tatlıses, “Nuri Sesigüzel ustamızı kaybetmişiz. Kederimi anlatamam. bütün sevenlerine, ailesine baş sıhhati dilerim. Ustamıza ALLAH’tan rahmet dilerim” sözlerini kullandı.

Nuri Sesigüzel hayatını kaybetti

Usta sanatçı, evvelki gün Teşvikiye Camii’nde kılınan öğlen namazının akabinde Büyükçekmece Mezarlığı’na defnedildi. Cenaze namazına Mahmut Tuncer, Selahattin Alpay gibi birçok Ünlü İsim katılırken aralarında, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, İbrahim Tatlıses ve Orhan Gencebay’ın bulunduğu Fazla sayıda İsim de cenazeye çelenk gönderdi.

Nuri Sesigüzel cenaze merasimi

VASİYETİ AÇIKLANDI!

Ünlü ses sanatkarı ve müellif Onur Akay, NTV canlı yayınına bağlanarak, Nuri Sesigüzel’in vasiyetini açıkladı. Akay, “25 sene Urfa’da ismi verilen daha sonra kaldırılan o yere tekrar isminin verilmesi Sesigüzel’in vasiyetidir.” sözlerini kullandı.

Nuri Sesigüzel vasiyeti açıklandı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Almanlar ‘İnanmıyoruz’ deyip Sakarya’ya geldi! Kenan Sofuoğlu’nun oğlu Zayn resmen gösteri yaptı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir