Yalı Çapkını’nda bir ayrılık daha! Usta oyuncu Şerif Sezer diziyi takipten çıkardı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 22, 2023 Yorum Yok

Reyting rekortmeni sıra Yalı Çapkınından sürpriz bir ayrılık haberi daha geldi. Doğukan Polat’ın ayrılığının akabinde artık de ehil oyuncu Şerif Sezer’in diziden ayrılacağına dair argümanlar ortaya atıldı. ehil oyuncunun dizinin toplumsal medya hesabını takipten çıkarması ise başları yeterlice karıştırdı.

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Beril Pozam, Buçe Buse Kahraman, Diren Polatoğulları, Gülçin Santırcıoğlu, Emre Altuğ, Beğenilen Kansu, Öznur Serçeler, Çetin Tekindor ve Şerif Sezer üzere ehil ve başarılı oyuncuların takımında yer aldığı ekranların sevilen dizisi Yalı Çapkını‘nda adeta yaprak dökümü başladı. Geçtiğimiz kısım dizinin Fuat‘ı olarak bilinen Doğukan Polat‘ın diziden ayrılmasıyla Aka şok yaşayan dizinin hayranları artık de dizinin Hattuç Hala‘sı olarak bilinen usta oyuncu Şerif Sezer‘in ayrılacağı haberiyle şaşkınlık yaşıyor.

Yalı Çapkını Hattuç Hala

DİZİNİN TOPLUMSAL MEDYA HESABINI TAKİPTEN ÇIKTI

Dizide Hattuç Hala rolüyle Bazen Vakit izleyicileri zahmetten çıkaran Bazen Vakit da duygulandıran ehil oyuncu Şerif Sezer‘in diziden ayrılacağı savları ortaya atılmıştı. Dizide geçtiğimiz kısımda yaşanan ayrılık sonrası yine bir ayrlık argümanının ortaya atılması izleyiciyi üzmüştü. Ortaya atılan bu tezlerin akabinde ehil oyuncunun dizinin toplumsal medya hesabını takipten çıkarması söylentileri daha da güçlendirdi. Dizinin, Sezer’i hala takip ediyor olması başları karıştırsa da ehil oyuncunun diziden ayrılıp ayrılmadığına dair şimdi Kesin bir İzah bulunmuyor.

Şerif Sezer

 İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Almanlar ‘İnanmıyoruz’ deyip Sakarya’ya geldi! Kenan Sofuoğlu’nun oğlu Zayn resmen gösteri yaptı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir