22 kilo veren Ata Demirer’in son hali şaşırttı! Ünlü komedyen paylaşımıyla ünlüleri hedef aldı

Beslenme, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 05, 2023 Yorum Yok

Fazla kilolarıyla tanıdığımız Ünlü komedyen cet Demirer, verdiği kilolarla toplumsal medyada Hadise oldu. Katıldığı bir programda nasıl kilo verdiğini açıklayan Demirer, günden güne eridiği halini toplumsal medya hesabı üzerinden paylaştı. Paylaşımlarıyla dikkat çeken Ünlü komedyen nihayet karesiyle ünlüleri amaç aldı. İşte, Ünlü komedyenin o paylaşımı…

49 yaşındaki cet Demirer, şimdilerde Yeni sineması ‘Bursa Bülbülü’ sinemasıyla Fazla beğenildi. meşhur komedyen, verdiği kilolarla toplumsal medyada İlgi odağı oldu. Bir Devre 140 kilo olan Demirer, 22 kilo vererek eski imajına veda etti. nihayet hali epeyce dikkat çekerken Ünlü İsim nihayet paylaşımıyla ünlüleri amaç aldı. 

ÜNLÜLERİ GAYE ALDI!

Demirer, asansörde poz veren ünlüleri bu türlü ti’ye aldı. Paylaşımının altına Demirer, “Klasik asansördeki narsist kız pozumuzu veriyor güne başlıyoruz. Buyrun” notunu ekledi.

 

ZAYIFLIĞI DİKKAT ÇEKTİ

Yemeği keserek bir oldukça zayıflayan Ünlü komedyen cet Demirer Şener sevinçli ile çekilmiş bir karesini ınstagram hesabı üzerinden yayınladı.

Son haliyle zevk toplayan cet Demirer’e “Kilo alma artık şahane görünüyorsun” yorumları yağdı. 

“RESMEN ERMİŞSİNİZ”

Geçtiğimiz aylarda 22 kilo verdiğini açıklayan Ünlü komedyenin nihayet paylaşımında daha da zayıfladığı gözlerden kaçmadı.

Demirer’in nihayet halini gören birçok toplumsal medya kullanıcısı “Harikasınız, “Tanıyamadım, resmen erimişsiniz”, “Zayıfladın mı sen” üzere yorumlarda bulundu. 

NASIL 22 KİLO VERDİĞİNİ AÇIKLAMIŞTI

Demirer, daha Evvel konuk olduğu programda kaç kilo verdiğini ve nasıl bir yol izlediğini anlatmıştı.

ata demirer 50 kilo verdi

“22 KİLO VERDİM”

13 Ocak’ta yayın hayatına girecek olan Bursa Bülbülü sinemasıyla gündem olan Demirer; “4 – 5 ayda 22 kilo verdim” dedi. “Öğlen ve akşam karbonhidrat tüketmedim, direk et – balık yani proteinle beslendim. Sabahları da 45 dakika yürüdüm. Meğersem glutenle ilgili problemim varmış demek ki…” açıklamasında bulundu. 

Ata demirer 22 kilo verdi

“ÇENEMİ TUTUNCA KİLO VERİYORUM”

50 kilo verdiği istikametindeki haberlerle ilgili “Saçma sapan şeyler söylemişler” diyen cet Demirer, “50 kilo fazlalığım yok, kime vereyim 50 kiloyu? Mide ameliyatına karşıyım. İlah mecburi etmesin, hani konuttan mahalle çıkarıyor ya adamı, o Vakit olurum. Hoşluk için mide ameliyatı olan var. 20 kilo için yapıyor bunu, zira başı şişko. Ben 17-18 kilo verdim ancak mide ameliyatına gerek yok, biraz çenemi tutunca veriyorum ben” halinde konuşmuştu.

ata demirer nihayet payalaşımı

FİT HALİYLE DİKKAT ÇEKTİ

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından 8-19 Nisan tarihlerinde gerçekleşen 41. İstanbul Sinema Festivali’nin “Zeki Müren’de Bizi Görecek” sloganıyla evvelki akşam düzenlenen partide cet Demirer, sahneye çıktı. Demirer, ‘Beklenen Şarkı’ ve ‘Hayriye’ müziklerini seslendirdi. Dansları ve sesiyle izleyenleri eğlendirmeyi başaran Ünlü komedyen fit haliyle dikkat çekti. 

ata demirer

Ünlü komedyen cet Demirer, uzun müddettir yeni sinema çalışmaları için inzivaya çekilmişti. Demirer, bir yandan çalışırken öteki yandan da sıkı bir diyet uyguladı. 

ata demirer nihayet hali

Ata Demirer’in nihayet hali hayranlarını şaşırtırken Ünlü isme yorum yağdı.

“ÖDEM ATIYORUMDUR”

49 yaşındaki oyuncunun bir epey kilo verdiği görüldü. Demirer bu karesini “Ödem atıyorumdur” notuyla paylaştı.

İşte Demirer’in Instagram’da paylaştığı karesi;

Bozcaada’da deniz ve güneşin tadını çıkaran Demirer’e, takipçilerinden doğum günü iletilerinin yanı Dizi “Maşallah”, “Nasıl kilo verdiniz?”, “Kesinlikle daha iyisin”, “Kilo harika” şeklinde Fazla sayıda yorum geldi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir