Hakan Ural’dan sahte hesap paylaşımı! “Bunlar yüzünden zor durumda kalıyorum”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 05, 2023 Yorum Yok

Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen sunucu Hakan Ural, ismine açılan Düzmece Twitter hesabı konusunda paylaşım yaptı. Kendisine ilişkin olmayan paylaşımlardan Dolayı güç durumda kaldığını belirten Ural, her yolu denediğini fakat bu Düzmece hesapla başa çıkamadığını söyledi.

Twitter dünyasına birkaç ay Evvel katılan Hakan Ural, ismine açılan Düzmece hesaba karşı Önlem alamıyor. Ural, kendisine ilişkin olmadığını söylediği ‘hknural’ isimli hesap için “Benimle bir İlgi alakası yoktur, her yolu denememe Karşın asla mahzur olamıyorum.” dedi.

Son günlerde Instagram’dan Fazla Twitter’da etkin olan Ural, şahsına yönelik sarf edilen hakaretlere ve algı operasyonlarına kayıtsız kalamayarak dikkat çeken paylaşımlarda bulunmuştu.

Hakan Ural

“BU HESAPTAN ATILAN TWITLER YÜZÜNDEN güç DURUMLA KALIYORUM”

Ural, ismine açılan Düzmece hesap konusunda, “Arkadaşlar bu hesabın  benimle bir İlgi alakası yoktur her yolu denememe Karşın asla mahzur olamıyorum. Bu nasıl bir mecra inanamıyorum bu hesaptan atılan twitler yüzünden güç durumda kalıyorum. Takipçilerinin de nasıl hala takibe devam ettiği akıl almaz.” tabirleriyle takipçilerini uyardı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Yemekteyiz’in birincisi Rahşan Suluhan oğlunun müthiş vefatıyla Çığlık etti!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir