Yalı Çapkını dizisi 26. bölüm fragmanı yayınlandı! Esme ve Zerrin karşı karşıya

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 31, 2023 Yorum Yok

Yayınlandığı her kısımla izleyiciden tam not Meydan ‘Yalı Çapkını’ dizisinin 26. kısım fragmanı yayınlandı. Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrolde olduğu ‘Yalı Çapkını’ sıra her hafta cuma günü meskenlere konuk olmaya devam ediyor. İşte Star TV ekranlarında yayınlanan ‘Yalı Çapkını’ dizisinin 26. kısım fragmanı…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

İlk kısım itibariyle izleyiciden tam not Meydan Yalı Çapkını, çarpıcı kıssası ve başarılı oyuncu takımıyla her Cuma meskenlere konuk oluyor.

Yalı Çapkını dizisinin 31 Mart Cuma günü Star TV ekranlarında yayınlanacak olan 26. kısım fragmanı yayınlandı. İşte Yalı Çapkını’nın 26. kısım fragmanı…

Mert Ramazan Demir

YALI ÇAPKINI DİZİSİ 26. KISIM FRAGMANI

Afra Saraçoğlu

YALI ÇAPKINI 25. KISIM ÖZETİ

Seyran duyduklarından sonra Fazla öfkelenir ve Ferit ile ortasında soğuk rüzgarlar esmeye başlar. İfakat; Suna’ya kendi Müsait gördüğü bir talip (Saffet) bulurken Suna’yı Seyran ve Ferit’le birlikte Saffet’le akşam yemeğine çıkması için ikna eder. Bu durum Abidin’in de Suna’nın da güzeline gitmez. Öte yandan İfakat Latif’le ilgili planlarını hayata geçirmek için de Sultan’la işbirliği yapmaya devam eder. Zerrin’in maksadında ise bu Kez Seyran vardır.

‘YALI ÇAPKINI’ DİZİSİNİN OYUNCU TAKIMINDA KİMLER VAR?

Yönetmen koltuğunda Burcu Alptekin’in oturduğu Yalı Çapkını’nın senaryosunu Mehmet barış Günger kaleme alıyor. Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği dizinin oyuncu takımında, başrollerin yanı sıra Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Beğenilen Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Zeybek Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak üzere isimler de yer alıyor.

Çetin Tekindor

‘YALI ÇAPKINI’ DİZİSİNİN KONUSU NE?

Varlıklı Korhan Ailesi’nin reisi Halis Korhan’ın (Çetin Tekindor) çapkınlıklarıyla Ünlü torunu Ferit’i (Mert Ramazan Demir) uslandırmak için evlenmesini Koşul koşması ile olaylar başlar. Müsait bir gelin adayı bulunması için Korhan ailesi ile Ferit Antep’e sarfiyat. Antep’te yollarının Seyran ( Afra Saraçoğlu) ile kesişmesi ile ikisi için de olaylar gelişir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Acun Ilıcalı hastaneden taburcu oldu! Birinci açıklamayı yaptı​

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir