Ebru şallı ve eşi Uğur Akkuş boşanıyor mu? Şallı ve Akkuş cephesinden ayrı ayrı açıklama

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 31, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz aylarda eşini darp ettiği teziyle gündem olan Amel insanı Uğur Akkuş ve Ebru şallı Aka kriz yaşıyor. 4 yıllık eşi Uğur Akkuş’la boşanacağı argüman edilen Ebru Şallı ve Uğur Akkuş toplumsal medya hesaplarında başka farklı İzah yaptı. İşte bahis hakkında ikilinin yaptığı açıklama…

Ebru Şallı ve Uğur Akkuş, iki yıllık birlikteliklerini 2019’da evlilikle taçlandırmıştı. Bir Devre evliliklerinde kriz yaşadıkları ve boşanacakları argüman edilen çift, geçen aylarda da darp savıyla gündeme gelmişti.

ÜNLÜ ÇİFT BOŞANMA KARARI ALDI MI?

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran, geçmişte yaşadıkları krizleri atlatan lakin beraberliklerine bir Talih daha veren çiftin bu Sefer Fikir ayrılıkları sebebi ile boşanma noktasına geldikleri sav edildi. Şallı’nın evliliğini bitirmek için harekete geçtiği de konuşulanlar ortasında.

Ebru Şallı ve Uğru Akkuş boşanıyor

EBRU ŞALLI’DAN AÇIKLAMA!

Ebru Şallı çıkan haberlerin akabinde toplumsal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Şallı ”Çıkan haberlere bunları yazmak istedim. Şimdi açılmış, rastgele bir boşanma davası yoktur. Her evlilikte olduğu üzere Vakit vakit bizde Fikir ayrılıkları yaşıyoruz. Hepsi bu. Herşeyin güzeli olsun” ifadelerini kullandı.

UĞUR AKKUŞ’TAN AÇIKLAMA!

İş insanı Akkuş toplumsal medya hesabından boşanma haberlerine ceva verdi. İşte o paylaşım;

“Tekrar altını çizerek belirtiyorum boşanma haberleri palavra, meskenleri ayırdığımız palavra, boşanma hazırlığında olduğumuz palavra, herkes işine baksın”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Edis’ten yeni imaj! “2024 Eurovision 1.lik saçım”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir