Lenfoma kanserine yakalanan Boğaç Aksoy’dan müjdeli haber! Setlere dönüyor

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 30, 2023 Yorum Yok

Kanal D ekranlarının uzun soluklu dizisi arka Sokaklar ile tanınan Ünlü oyuncu Boğaç Aksoy, bir müddettir kanser tedavisi görüyordu. Kasım ayında kanseri yenen sevilen oyuncu, yeni projesiyle setlere döneceğini duyurdu.

Arka Sokaklar dizisiyle Aka bir çıkış yakalayan ve bu proje dışında rastgele bir işte oynamayan oyuncu Boğaç Aksoy, bir müddettir Lenfoma kanseri nedeniyle tedavi görüyordu. Geçtiğimiz kasım ayında sevenlerine müjdeli haber vererek kanseri yendiğini açıklayan Aksoy, yeni bir projeyle ekranlara Geri dönüyor. Direktör koltuğunda Taner Bahadır’ın oturduğu ‘D.O.Z’ isimli sinema sinemasında rol almaya hazırlanan Ünlü oyuncu, projeye imza attığı anın fotoğrafını toplumsal medya hesabından paylaştı.

Boğaç Aksoy

“SETLERE GERİ DÖNÜYORUM”

Oyuncu arkadaşlarıyla çekildiği kareyi takipçileriyle paylaşan Aksoy, “Çekimleri nisan ayında Bursa’da başlayacak yeni sinemamız ile setlere dönüyorum. değerli yapımcımıza, direktörümüze, senaristimize, oyuncu takımımıza ve bütün set grubuna güzel olsun. Sinema projemiz sizlerin de beğenisiyle inşallah seri olarak devam eder, bütün grup arkadaşlarıma şimdiden muvaffakiyetler diliyorum” ifadelerini kullandı.

Boğaç Aksoy setlere dönüyor

DAHA önce NE OLDU?

Lenfoma kanserine yakalandığını duyurarak izleyicileri üzen Boğaç Aksoy, ”Yeni projelerimiz var. Bakış değmesin artık anlatmayayım. Sinema sineması ve dijital platform için de teklifler var” diyerek kısa Vakit içinde oyunculuğa Geri döneceğini açıkladı.

LENFOMA KANSERİNİ YENDİĞİNİ DUYURMUŞTU

Ünlü oyuncu, sevenlerine hoş haberi toplumsal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla verdi. Bir müddettir lenf kanseriyle çaba eden Boğaç Aksoy’dan hoş haber geldi. nihayet sıhhat durumuyla ilgili bir paylaşımda bulunan Aksoy, kanseri yendiğini açıkladı. ”Bugün hayatımın en heyecanlı, en manalı günüydü” diyen Aksoy, müjdeli haberi sevenlerine şu sözlerle duyurdu:

”Sevgili dostlarım bugün hayatımın en heyecanlı, en manalı günüydü sanırım.. Uzun bir tedavi sürecinin akabinde sonunda uzun vakittir beklediğim ‘’tertemiz, iyileştin’’ sözlerini hekimimden duydum.. Denetimlerim Uzaklık orta devam edecek fakat ilaç günlerim sona erdi.. Bana çok Vakit takviye veren herkese Fazla teşekkür ediyorum. Bu hastalık bana Fazla şey öğretti, Fazla şey kazandırdı, insan da kaybettirdi lakin Fazla arkadaş kazandırdı.Bu benim için tekrar doğuş öyküsüydü.. İlah bu çabayı veren herkese ve ailesine güç, kuvvet, sabır ve şifa versin. Güzel ki varsınız. Geri geliyorum !!”

Boğaç Aksoy lenfoma kanserini yendi

YAŞADIĞI ŞİDDETLİ SÜRECİ BU TÜRLÜ ANLATMIŞTI!

Aylardır kanserle gayret eden  Boğaç Aksoy ile yaşadığı güçlü süreci anlattı. Hastalığın kendisine Fazla şey öğrettiğini söyleyen Ünlü oyuncu, birebir yazgısı paylaşanlara da davette bulundu:

“Ölüm her insan için kaçınılmaz son… Burası tamam. Lakin, vefat tehlikesi olan bu hastalığa yakalanan bir insan her Vakit kesinlikle ömrü düşünmeli. soluk alıp verdiğimiz sürece kesinlikle yaşama sıkı sıkıya sarılmalıyız. Hastalığı zihninden silip atan, vücudundan de silip atar. Bu hastalığı Evvel ruhen, akabinde bedenen yeniyorsun. Sabırla, inatla ve dirayetle direnin…  Ölümü değil, hayatı düşünün…”

boğaç aksoy nihayet hali

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Emine Erdoğan ‘Dünya Sıfır Atık Günü’nde BM’nin Özel davetinde konuştu

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir