saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. Yardım

Yardım

Genel

Begüm Polat: Siz yardım yaptınız diye kimse istediğiniz yer oy veremez!

admin
0 18

Sarsıntı bölgesinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Çok oy gelmesinin akabinde kimi Ünlü isimlerin de ortalarında bulunduğu muhalif kesim, depremzedelere hakaret ve tehdit içerikli paylaşımlar yaptı. Tiktok fenomeni ve müzikçi Begüm Polat, mevzuya ait toplumsal medya hesabından görüntülü İzah yaptı. Polat, “Yardım yaptığınız insanların kanılarını satın alamazsınız” dedi.

Genel

Yeşilçam filmlerinden hafızalara kazınmıştı! Sinemanın ünlü motosikleti depremzedeler için…

admin
0 16

“Vahşi Kan”, “Doktor Civanım” üzere Yeşilçam’ın unutulmaz üretimleriyle hafızalara kazınan 1971 model motosiklet, merkez üssü Kahramanmaraş olan Aka sarsıntılardan etkilenen depremzedeler için satışa çıkarıldı.

Genel

Filistinli genç yürekleri dağladı! “Ya Rab Mescid-i Aksa’ya yardım et!” diyerek dua etti!

admin
0 21

İsrail polisinin işgal altındaki şark Kudüs’te bulunan Mescid-i Aksa’ya düzenlediği akınlardan gelen manzara gündem oldu. Dünyanın Tüm gözü bu zulme çevrilmişken; Filistinli bir gencin, polis barikatlarının ortasında seccadesine oturup “Ya Rab Mescid-i Aksa’ya yardım et! dediği anlar yürekleri dağladı.

Genel

Tolgahan Sayışman’dan eşi Almeda Abazi hakkında açıklama: “Almeda’nın psikolojisi bozuldu!”

admin
0 33

Geçtiğimiz gün Bebek’te görüntülenen Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman, Kahramanmaraş zelzelesi hakkında konuşurken eşi Almeda Abazi hakkında da açıklamalarda bulundu.

Genel

Hadise depremzedeler için Belçikalı sanatçılarla buluştu! Rekor bağış 220 milyon TL’ye ulaştı

admin
0 24

Ünlü müzikçi Hadise, Belçika’nın Türkiye’de Aka yankı uyandıran zelzele felaketi için hazırladığı yeni yardım kampanyasında yer aldı. 30 Flaman sanatkarla bir ortaya gelen Hadise, “12-12” kampanyası için “People Help the People” müziğini seslendirdi. Belçika’da yayın yapan radyo kanallarının da iştirakiyle “12-12” konsorsiyumunun düzenlediği bağış kampanyasında şu anne kadar 220 milyon TL toplandığı açıklandı.

Genel

Hadise depremzedeler için Belçikalı sanatçılarla bir araya geldi! 11,6 milyon avro toplandı

admin
0 32

Ünlü müzikçi Hadise, Belçika’nın Türkiye’de Aka yankı uyandıran zelzele felaketi için hazırladığı yeni yardım kampanyasında yer aldı. 30 Flaman sanatkarla bir ortaya gelen Hadise, “12-12” kampanyası için “People Help the People” müziğini seslendirdi. Belçika’da yayın yapan radyo kanallarının da iştirakiyle “12-12” konsorsiyumunun düzenlediği bağış kampanyasında şu anne kadar 11,6 milyon avro toplandığı açıklandı.