Tag

Yardım

Begüm Polat: Siz yardım yaptınız diye kimse istediğiniz yer oy veremez!

Sarsıntı bölgesinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Çok oy gelmesinin akabinde kimi Ünlü isimlerin de ortalarında bulunduğu muhalif kesim, depremzedelere hakaret ve tehdit içerikli paylaşımlar yaptı. Tiktok fenomeni ve müzikçi Begüm Polat, mevzuya ait toplumsal medya hesabından görüntülü İzah yaptı. Polat, “Yardım yaptığınız insanların kanılarını satın alamazsınız” dedi.

Yeşilçam filmlerinden hafızalara kazınmıştı! Sinemanın ünlü motosikleti depremzedeler için…

“Vahşi Kan”, “Doktor Civanım” üzere Yeşilçam’ın unutulmaz üretimleriyle hafızalara kazınan 1971 model motosiklet, merkez üssü Kahramanmaraş olan Aka sarsıntılardan etkilenen depremzedeler için satışa çıkarıldı.

Filistinli genç yürekleri dağladı! “Ya Rab Mescid-i Aksa’ya yardım et!” diyerek dua etti!

İsrail polisinin işgal altındaki şark Kudüs’te bulunan Mescid-i Aksa’ya düzenlediği akınlardan gelen manzara gündem oldu. Dünyanın Tüm gözü bu zulme çevrilmişken; Filistinli bir gencin, polis barikatlarının ortasında seccadesine oturup “Ya Rab Mescid-i Aksa’ya yardım et! dediği anlar yürekleri dağladı.

Tolgahan Sayışman’dan eşi Almeda Abazi hakkında açıklama: “Almeda’nın psikolojisi bozuldu!”

Geçtiğimiz gün Bebek’te görüntülenen Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman, Kahramanmaraş zelzelesi hakkında konuşurken eşi Almeda Abazi hakkında da açıklamalarda bulundu.

Hadise depremzedeler için Belçikalı sanatçılarla buluştu! Rekor bağış 220 milyon TL’ye ulaştı

Ünlü müzikçi Hadise, Belçika’nın Türkiye’de Aka yankı uyandıran zelzele felaketi için hazırladığı yeni yardım kampanyasında yer aldı. 30 Flaman sanatkarla bir ortaya gelen Hadise, “12-12” kampanyası için “People Help the People” müziğini seslendirdi. Belçika’da yayın yapan radyo kanallarının da iştirakiyle “12-12” konsorsiyumunun düzenlediği bağış kampanyasında şu anne kadar 220 milyon TL toplandığı açıklandı.

Hadise depremzedeler için Belçikalı sanatçılarla bir araya geldi! 11,6 milyon avro toplandı

Ünlü müzikçi Hadise, Belçika’nın Türkiye’de Aka yankı uyandıran zelzele felaketi için hazırladığı yeni yardım kampanyasında yer aldı. 30 Flaman sanatkarla bir ortaya gelen Hadise, “12-12” kampanyası için “People Help the People” müziğini seslendirdi. Belçika’da yayın yapan radyo kanallarının da iştirakiyle “12-12” konsorsiyumunun düzenlediği bağış kampanyasında şu anne kadar 11,6 milyon avro toplandığı açıklandı.

Belçikalı sanatçılar depremzedeler için bir araya geldi! Hadise yorumuyla göz doldurdu

Ünlü müzikçi Hadise, Belçika’nın Türkiye’de Aka yankı uyandıran zelzele felaketi için hazırladığı yeni yardım kampanyasında yer aldı. 30 Flaman sanatkarla bir ortaya gelen Hadise, “12-12” kampanyası “People Help the People” müziğini seslendirdi.

Leyla ile Mecnun’un Erdal Bakkalı depremzedelerin yardımına koştu! Cengiz Bozkurt’dan dayanışma

“Leyla ile Mecnun” dizisinde “Erdal Bakkal” karakteriyle izlediğimiz Cengiz Bozkurt, depremzedelerin yardımına koştu. Bu süreç de dayanışma içinde olan oyuncu, alanda yardımlarıyla dikkat çekti.

Fatih Terim başta olmak üzere futbol camiası tek yürek oldu! Omuz omuza…

Tüm Türkiye’yi sarsan ve ‘Asrın felaketi’ olan Kahramanmaraş merkezli Aka zelzele felaketleri sonrası; bütün spor kanallarının ortak canlı yayın gerçekleştirdiği “Omuz Omuza” dayanışma ve yardımlaşma gecesine katılan isimler muhakkak oldu.

Deprem bölgesinden bir an ayrılmamıştı! Murat Kekilli gönüllü arama kurtarma görevlisi oldu!

Meslek hayatındaki muvaffakiyetinin yanı Dizi yardımseverliğiyle de geniş bir hayran kitlesine sahip olan müzikçi Murat Kekilli, Kahramanmaraş ve 10 ili etkileyen zelzelelerin akabinde bölgeye giderek yardım çalışmalarına katılmıştı. Depremzedeleri bir Lahza olsun yalnız bırakmayan Ünlü müzikçi kendisine İz Derneği tarafından gelen, istekli olarak takıma katılma davetini kabul etti.