Tolgahan Sayışman’dan eşi Almeda Abazi hakkında açıklama: “Almeda’nın psikolojisi bozuldu!”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 17, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz gün Bebek’te görüntülenen Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman, Kahramanmaraş sarsıntısı hakkında konuşurken eşi Almeda Abazi hakkında da açıklamalarda bulundu.

11 ili etkileyen ve bütün Türkiye‘yi Yasa boğan Kahramanmaraş merkezli sarsıntılarından akabinde depremzedelere yardım için harekete geçen Ünlü isimlerden biri de Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman oldu. Geçtiğimiz gün Bebek‘te objektiflere yakalanan Ünlü oyuncu repo gününün olduğunu ve işlerini yetiştirmeye çalıştığını söylerken, 2017 yılında nikah masasına oturduğu eşi Arnavut model ve oyuncu Almeda Abazi hakkında da kimi açıklamalar yaptı.

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi

“HER TÜRLÜ YARDIM İÇİN MİNNETTARIZ”

Depremin akabinde bir dernek aracılığıyla sarsıntıdan etkilenen çocuklar için yardım çalışmalarını sürdüren Sayışman bahisle ilgili olarak toplumsal medya hesabı üzerinden “Depremzedelerimize ulaştırmak için derneğimize yapmış olduğunuz her türlü yardım için minnettarız. Zelzelenin birinci anından itibaren insani yardımlarımızın yanı Dizi bu hafta sonu da Kahramanmaraş ve Hatay giden Ar-Ge grubumuzla birlikte yaşananları takip etmeye devam ediyoruz. Gerçek manada muhtaçlık listemizi hazırlayıp, halkımızın yanında olmaya yola çıkacağız.” açıklamasını yapmıştı.

Tolgahan Sayışman

“BÖLGEDE OLACAĞIM”

Ünlü oyuncu tıpkı vakitte “Ramazan ayının birinci haftası bölgede olacağım inşallah. Şu Lahza arkadaşlarımız orada gereksinimler konusunda çalışmalar yapıyor. Hem onları ulaştıracağız hem de Bir arada iftar yapacağız” da dedi.

Tolgahan Sayışman deprem

“ALMEDA’NIN PSİKOLOJİSİ BOZULDU”

Röportajı sırasında eşi Almeda Abaziden’de bahseden Sayışman, “Depremle ilgili bir Önlem alabildiniz mi?” sorusuna “Ailemi, kendimi kurtarsam bile aklım sevdiğim insanlarda, sizlerde olacak. Umarım o denli Üzücü günler bir daha yaşamayız. Almeda’nın zelzele olduğundan beri psikolojisi bozuldu. Daima yakınlarda olmamı istiyor. Hiç kolay değil umarım bu vakitleri süratle atlatırız” cevabını verdi.

Tolgahan Sayışman ile Almeda Abazi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Mert Ramazan Demir trafikte durduruldu! “Ferit aşağıya in”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir