Begüm Polat: Siz yardım yaptınız diye kimse istediğiniz yer oy veremez!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 16, 2023 Yorum Yok

Deprem bölgesinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Çok oy gelmesinin akabinde kimi Ünlü isimlerin de ortalarında bulunduğu muhalif kesim, depremzedelere hakaret ve tehdit içerikli paylaşımlar yaptı. Tiktok fenomeni ve müzikçi Begüm Polat, bahse ait toplumsal medya hesabından görüntülü İzah yaptı. Polat, “Yardım yaptığınız insanların niyetlerini satın alamazsınız” dedi.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

14 Mayıs seçimlerinin sonucunda %49.50 oranında oy alan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a karşı %44,89 oy ile yenilgisi hazmedemeyenler depremzedelere yüklendi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın zelzele bölgesinde de önde olması, muhalif kesitin kirli zihniyetinin bir Kez daha ortaya çıkmasına Sebep oldu. “Demek ki size müstehakmış”, “Keşke geberseydiniz”, “Katil seviciler” gibi yapılan nahoş yorumlara kimi sanatkarlardan Misli reaksiyon geldi. Bergüzar Korel, Sinan Albayrak ve Hakan Ural’dan sonra Ünlü tiktok fenomeni ve müzikçi Begüm Polat’tan da İzah yaptı.

Begüm Polat

“SİZ YARDIM YAPTIĞINIZ İNSANLARIN DEMOKRATİK HAKLARINI SATIN ALMIYORSUNUZ”

Yorumları gördükten sonra “İnsanlığımdan utandım” diyerek İzah yapan Begüm Polat, şu sözleri kaydetti:

“Deprem bölgelerine iki kuruş yardım yapıp ondan sonra da seçimde Beyaz Parti önde oldu diye, Erdoğan’a oy yüksek çıktı diye yaptığı yardımı başa kakmaya çalışan Geri zekalılara sesleniyorum: Siz yardım yapmayın. Yardım yaptığınız insanların demokratik haklarını satın almıyorsunuz, kanılarını de satın almıyorsunuz. Bu formda düşünenlerin yardım zihniyeti bile kirli.”

Öte yandan Polat, “Sizin bu başlarınız yüzünden” diyerek ikinci çeşitte Beyaz Parti’nin ikinci daha Çok oy alacağını belirtti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir