Belçikalı sanatçılar depremzedeler için bir araya geldi! Hadise yorumuyla göz doldurdu

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 06, 2023 Yorum Yok

Ünlü müzikçi Hadise, Belçika’nın Türkiye’de Aka yankı uyandıran zelzele felaketi için hazırladığı yeni yardım kampanyasında yer aldı. 30 Flaman sanatkarla bir ortaya gelen Hadise, “12-12” kampanyası “People Help the People” müziğini seslendirdi.

Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki sarsıntılar, bütün Türkiye’yi derinden sarstı. Binlerce kişinin ömrünü yitirdiği ‘asrın felaketinde’ dünyanın dört bir yanından bölgeye yardımlar ve bağışlar geldi. Birinci günden itibaren depremzedeler için hem Türkiye hem de Hollanda’da düzenlenen projelere katılan müzikçi Hadise ise bu Sefer Belçika’nın yardım kampanyası için harekete geçti.

“12-12” isimli yardım kampanyası için 30’u aşkın Flaman sanatçı, Artists’in “People Help the People” isimli şarkıyı seslendirdi. 12 Flaman radyo istasyonunda yayımlanan müziğin klibi cuma günü dinleyenlerle buluştu.

Hadise yardım kampanyasında müzik söyledi

“İKİ KÜLTÜR ORTASINDA BİR KÖPRÜ MİSYONU GÖRDÜM”

Gönüllü olarak yer aldığı projeden gurur duyduğunu belirten Hadise, şu tabirleri kullandı:

“Belçika’da doğdum fakat köklerim Türk ve yıllardır Türkiye’de yaşıyorum. İki kültür ortasında bir köprü vazifesi görüyormuşum üzere hissediyorum. Katılmamı istediklerinde Çabucak ‘Ne Vakit yapıyoruz?’ diye sordum. bütün çalışma arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ederim.”

DEPREMDE hayat KURTARAN DAVRANIŞLAR

Depremde hayat kurtaran davranışlar

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir