Uraz Kaygılaroğlu instagram hesabını temizledi! 400 kişiyi birden sildi…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 06, 2023 Yorum Yok

Ekranların sevilen oyuncularından biri olan Uraz Kaygılaroğlu toplumsal medya paklığı yaptı. Hesabından bir anda 400 kişiyi silen Ünlü oyuncu şaşırttı.

Pis Yedili, Ege’nin Hamsisi, Üç Kuruş, Yedi Hoş Adam, Sefirin Kızı, Baba Candır gibi tanınan üretimlerde yer alan 35 yaşındaki Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu‘ndan herkesi şaşırtan atılım geldi. Kahramanmaraş‘ta meydana gelen sarsıntıların akabinde uzun müddettir zelzele bölgesinde kalan ve orada çocuklarla vakit geçiren Ünlü oyuncu, toplumsal medyayı da faal kullanan oyuncular ortasında yer alıyor. Toplumsal medyayı etkin kullanan oyuncu artık de toplumsal medya detoksuna girdi. meşhur oyuncu bir anda 400 kişiyi gözden çıkardı.

Uraz Kaygılaroğlu

YAKIN ARKADAŞLARINI DA ÇIKARDI

Sosyal medya hesabından bir anda 400 kişiyi takipten çıkaran Ünlü oyuncunun sildiği şahıslar arasında yakın arkadaşı Kaan Yıldırım, Engin Öztürk, Demet Özdemir, Aras Bulut İynemli ve Hazal Subaşı gibi isimlerin de yer aldığı görüldü. Kaygılaroğlu’nun herkesi şaşırtan bu hareketinden sonra yakın arkadaşı Kaan Yıldırım’ı tekrardan takibe alması da dikkat çekti.

Uraz Kaygılaroğlu Cem Yılmaz ve Kaan Yıldırım

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Burak King ve Aleyna Kalaycıoğlu hakkında şoke eden iddia! “Seti iptal edip parayı ödemediler”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir