Melis İşiten kazadan sonra ilk kez anlattı: “Gülüyorum diye linç yedim”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 06, 2023 Yorum Yok

Yer aldıkları baş Belası isimli tiyatro oyununun turnesi sırasında geçirdikleri trafik kazasında ağır yaralanan ve arkadaşları Ünlü tiyatro imalcisi Tolga Güleryüz’ü kaybeden Ünlü oyuncu Melis İşiten kaza sonrası birinci Sefer konuştu.

Kasım 2022‘de içlerinde Melis İşiten, Sergen Deveci, Ceyhun Fersoy üzere Ünlü isimlerin de bulunduğu “Baş Belası” isimli tiyatro takımını taşıyan minibüsün Amasya yolu üzerinde tıra çarpması sonucunda 3 kişi hayatını kaybetmiş diğer oyuncular da yaralanmıştı. Herkesi korkutan kazada hayatını kaybedenler ortasında Ünlü tiyatro yapımcısı Tolga Güleryüz de bulunuyordu. Melis İşiten, Sergen Deveci, Ceyhun Fersoy ise bu kazadan yaralanarak kurtulmuşlardı. Yakın arkadaşları Güleryüz’ün vefatının akabinde Vakit vakit toplumsal medya paylaşımlarında bulunan Melis İşiten kazanın akabinde birinci Defa İzah yaptı.

Melis İşiten

“GÜLÜYORUM DİYE LİNÇ YEDİM”

Hürriyet.com.tr‘de Ferit Ömeroğlu‘na konuk olan Ünlü oyuncu Melis İşiten, kaza sonrası açıklamalarda bulundu. Yakın arkadaşı Güleryüz ile ilgili toplumsal medyada sık sık paylaşımlara yer veren Ünlü oyuncu “Kaza olayında yediğin linçler ne katıyor?” sorusuna şu tabirlerle yanıt verdi:

“Bana daima dokunuyor. Umurumda değil diyemiyorum. Tolga’yı özlüyorum ve onu paylaşıyorum. 5 saat sonra gün başlıyor benim için. Çabucak oradan bir linç yiyorum. 5 saat Evvel arkadaşını paylaştın, artık ne paylaşıyorsun diyorlar ancak bu mevzuyla ilgili hiçbir linç artık bana dokunmuyor. Arkadaşımı özlüyorum ve o Lahza onu paylaşmak istiyorum bu benimle ilgili bir şey. Artık huzursuz olmuyorum linçlenince. Gülüyorum diye linç yedim ben”

Melis İşiten kaza sonrası konuştu

 “SEKTÖRDE KIZDIĞIM 1 – 2 KİŞİ VAR” 

İşiten, “Kazadan sonra kazadan Müstakil seni üzen bir şey oldu mu?” sorusuna ise “Kızdığım oldu. 1-2 şahıs Mevcut bölümde. Hayatta bana bedelsiz, değersiz hissettiren birkaç şahıs var. Benim arkadaşım değiller ancak Kötü beşerler. Hiçbir Vakit da İsim belirtmek istemiyorum. Öbür biri oldum üzere hissediyorum kazadan sonra. çok hoş arkadaşlarım varmış. Evvelden bozuk olduğum herkes düzgün bir kalbiyle bana ‘buradayız’ demek için vardı.” diyerek karşılık verdi.

Melis İşiten

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Belçikalı sanatkarlar depremzedeler için bir ortaya geldi! olay yorumuyla göz doldurdu

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir