saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. Müge Anlı

Müge Anlı

Genel

Müge Anlı ve Dilan Polat arasındaki altın gerilimi! Eleştirilere sinirlendi

admin
0 20

Ünlü gazeteci Müge Anlı, sunumunu üstlendiği “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programının nihayet kısmında meskenini terk eden bir bayanın, Dilan Polat’ın eşinin aldığı altınların görüntüsü ile kendi eşini kıyasladığı görüntüyü inceledi. Polat’ın eşinin İkram ettiği altınlara mana veremeyen Anlı’nın kelamları Ünlü fenomeni kızdırdı.

Genel

Müge Anlı hamile mi? İddialar ortalığı karıştırdı

admin
0 14

Ünlü gazeteci Müge Anlı’nın Hamile olduğuna dair tezler magazin gündeminde Aka yankı uyandırdı. Başarılı sunucunun bebek beklediğine dair savlar Anlı hayranlarını heyecanlandırdı.

Genel

Müge Anlı hamile mi? İddialar ortalığı karıştırdı

admin
0 18

Ünlü gazeteci Müge Anlı’nın Hamile olduğuna dair argümanlar magazin gündeminde Aka yankı uyandırdı. Başarılı sunucunun bebek beklediğine dair tezler Anlı hayranlarını heyecanlandırdı.

Genel

Müge Anlı, Rahmi Özkan üzerinden kadınlara gönderme yaptı! “Yine kandınız 2 tatlı söze”

admin
0 21

Farklı olayların yaşandığı Müge Anlı ile Tatlı Misli programında Yeniden ağızları Aleni bırakan bir Hadise yaşandı. Eşi ve kızını terk eden Ahmet Yenin’in bulunmaya çalıştığı programda hususla ilgili olarak Ünlü avukat Rahmi Özkan’ın yaptığı İzah dikkat çekti. Sunucu Müge Anlı ise Özkan’ın açıklaması üzerinden bayanlara göndermede bulundu.

Genel

‘Yıllardır söylemiyorum’ demişti! Müge Anlı hastalığının nedenini ilk kez açıkladı

admin
0 19

ATV ekranlarında yıllardır program yapan ve reyting rekorları kıran Müge Anlı bugünkü programında yıllardır söyleyemiyorum dediği hastalığını birinci Sefer açıklamıştı. Müge Anlı olmanın bedeli olarak isimlendirdiği hastalığını Okuma-Yazma seferberliği sırasındaki çalışmalarda kaptığını açıkladı.

Genel

Müge Anlı canlı yayında gergin anlar yaşandı! 30 yıllık eşini arayan kadın sinir krizi geçirdi

admin
0 19

30 yıllık eşini bulmak için Müge Anlı’da canlı yayına çıkan Güler Kahraman, programa gelen kayıp eşini gördüğü sırada hudut krizi geçirdi. Gergin anların yaşandığı canlı yayın programında Müge Anlı, olaya müdahale etti.