‘Yıllardır söylemiyorum’ demişti! Müge Anlı hastalığının nedenini ilk kez açıkladı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 02, 2023 Yorum Yok

ATV ekranlarında yıllardır program yapan ve reyting rekorları kıran Müge Anlı bugünkü programında yıllardır söyleyemiyorum dediği hastalığını birinci Sefer açıklamıştı. Müge Anlı olmanın bedeli olarak isimlendirdiği hastalığını Okuma-Yazma seferberliği sırasındaki çalışmalarda kaptığını açıkladı.

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Misli programında herkesi şaşırtan bir itiraf geldi. Programın sunucusu Müge Anlı, canlı yayında ciğerinde leke olduğunu ve sık sık antibiyotik kullanmak zorunda olduğunu birinci Sefer anlattı.

Programa “Okuma Yazı bilmiyorum” diyerek gelenlere Fazla kızdığını belirten Müge Anlı yaptığı açıklamada şu sözleri kullandı:

“Bak okuma Yazı seferberliği sırasında ciğerimde leke oldu, leke! Söylemiyorum ancak söyleyeyim. Gidip o Kamu eğitim merkezlerini dolaşırken ne hastalık kaptığımıza bir bak. soluk alamıyorum. Sesimi olağan duyanınız Mevcut mı kaç yıldır? Siz de biraz Uğraş harcayacaksınız. Hiç kolay olmuyor o işler. ‘Okuma Yazı seferberliği’ yapalım dediğimde millet de seferber olmuyor. Kendimi paraladım. Beşerler unutuyorlar. O SMA’lı çocuklara parasız aşı alabilmek için günlerce uyumadım ben. sıhhat Bakanlığı ile konuşa konuşa kendim de mahvoldum onları da mahvettim.

“3. ANTİBİYOTİĞİMİ İÇİYORUM”

Tutundum mu da bir şeye tutunuyorum bu türlü. fakat yeterli ki de yaptım ben. kolay olmadı. Siz de biraz çabalayacaksınız. Kaç kişiyi gördünüz bu türlü. 3. kutu antibiyotiğimi içiyorum”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir