Müge Anlı, Rahmi Özkan üzerinden kadınlara gönderme yaptı! “Yine kandınız 2 tatlı söze”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 03, 2023 Yorum Yok

İlginç olayların yaşandığı Müge Anlı ile Tatlı Misli programında Yeniden ağızları Aleni bırakan bir Hadise yaşandı. Eşi ve kızını terk eden Ahmet Yenin’in bulunmaya çalıştığı programda mevzuyla ilgili olarak Ünlü avukat Rahmi Özkan’ın yaptığı İzah dikkat çekti. Sunucu Müge Anlı ise Özkan’ın açıklaması üzerinden bayanlara göndermede bulundu.

Ünlü sunucu Müge Anlı‘nın sunuculuğunu yaptığı, gündüz neslinin vazgeçilmez programları ortasında yer Meydan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında birbirinden Değişik olaylar yaşanmaya devam ediyor. 7 gündür, meskende tadilat yapılmasına kızıp eşi ve kızını terk eden babası Ahmet Yenin‘i arayan Esra Hanım, Müge Anlı’dan yardım istedi. canlı yayına bağlanan Ahmet Yenin sonrasında konuta Geri döneceğini bildirdi. Yaşanan olayların akabinde hususla ilgili olarak evlilikler üzerine konuşan Ünlü avukat Rahmi Özkan‘ın kelamları programa damgasını vurdu. Özkan’ın kelamları üzerine sunucu Müge Anlı’nın Ünlü avukat üzerinden bayanlara göndermede bulunması ise dikkatleri çekti.

Müge Anlı ile Tatlı Sert

RAHMİ ÖZKAN’IN EVLİLİK HAKKINDAKİ KELAMLARI DİKKAT ÇEKTİ

 Ahmet Yenin’in meskene dönme kararının akabinde “Bu olayların herhalde o gün bir tartışması yapılmıştır. Gereken karar verilmiştir, birbirlerinden özür dilemeleri gerekiyorsa dilemişlerdir. ‘E sen ondan 10 sene evvel bu türlü yapmıştın, 20 sene evvel de bana bunu demiştin’ üzere kelamlar hayatın olağan gidişatına Müsait değil.” diyerek evlilik hakkında tavsiyelerde bulunan Özkan’a “Tabii yapan yaptığıyla kalacak” diye karşılık veren Müge Anlı, karşılık olarak “Hayır. Her şeyin muhasebesi yapılmışsa, birebir olayı 3 defa, 5 kere tekrar göz önüne getirmek bana nazaran hayatın akışına Müsait değil.” cevabını aldı.

Ahmet Yenin

MÜGE ANLI, RAHMİ ÖZKAN ÜZERİNDEN BAYANLARA GÖNDERME YAPTI!

Özkan’ın kelamları üzerine Anlı’nın, “Kadın dediğin kan kusar, ‘kızılcık şerbeti içtim’ der. Geçmiş geçmişte kalmıştır. hayat bu türlü devam eder. oburu türlüsü esasen manasız. Niçin bu türlü manasız işler yapıyorsunuz bayanlar. Unutun!” kelamlarına karşılık Ünlü avukattan “Kadınları başımızın üzerinde taşıyacağız. ancak artık bir konutta, bir yuvada karı-koca ortasında bir birliktelik, huzur, hoş bir Ömür devam edecek ise daha Evvel yapılan bir işten Dolayı 20 sene, 30 sene önceye gidip tekrar o memnunluğu gölgelemenin manası yok” yanıtı geldi.

Rahmi Özkan

Müge Anlı bunun üzerine stüdyodaki izleyicilere dönerek “Unutuyor muyuz hanımlar?” diye sordu. ‘Hayır’ karşılığı sonrası kahkahaya boğulan Müge Anlı, “Siz yapmayın Kötü bir şey, biz de hatırlamayalım. Hatırlatmayalım. O yükü yıllarca kalbimizde taşımayalım.” sözlerini kullandı. Rahmi Beyefendi ise açıklamalarına “Erkekler, bayanlarına karşı rastgele bir kızgınlıkları da olsa o kızgınlıkları bir anda unutup silip hayatın hoşluğu içerisinde eşine hitap etmeli. ‘Manada hoş, ruhta hoş, bende güzelsin. Ey sevgili sen, bende değil ciltte güzel’ diyebilmeli.” diyerek devam etti.

Müge Anlı

“İKİ HOŞ KELAMA KANIYORSUNUZ”

Özkan’ın kelamlarının akabinde stüdyodan alkış seslerinin yükselmesine Müge Anlı’dan reaksiyon geldi. Anlı“Ya kanmayın işte! Bak ondan bu türlü oluyor. Tekrar kandınız 2 tatlı kelama. Alemsiniz. Olağan bayanlar bu türlü olduğu surece erkekler de yapar. ‘Sen ne güzelsin’, ‘İlk aşkımsın’, ‘Ben hiçbir şey hatırlamıyorum’, ‘Zaten o bayana ben niçin gittim ki’, ‘Ben o denli bir bayana mı gittim hiç hatırlamıyorum’ üzere kelamlar söylerler.” diyerek bayan izleyicilere ikazda bulundu.

Müge Anlı gönderme ayptı

“YAPACAK BİR ŞEY YOK, BELGESEL ÇEKECEĞİM”

Anlı sözlerini “Ondan sonra yapacak bir şey yok. Belgesel çekeceğim. Ben size söylüyorum inanmayın diye, en Fazla da sen alkışlıyorsun” diyerek sonlandırdı.

Müge Anlı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Can Yaman Hudut tanımıyor! Gördüğü İlgi pes dedirtti

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir