Duman konserinde dehşet anları! Çatıya çıktı canından oldu

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 03, 2023 Yorum Yok

Ünlü rock kümesi Duman, evvelki gün İzmir’in Çeşme ilçesinde düzenlenen bir şenlikte hayranlarıyla buluştu. Kümenin sahne aldığı sırada konseri daha rahat izleyebilmek için çatıya çıkan 27 yaşındaki Orhan Gemici ismindeki bir vatandaşın düşerek hayatını kaybettiği öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

29 Nisan gecesi İzmir’in Çeşme ilçesinde düzenlenen şenlikler kapsamında İzmirliler Ünlü rock kümesi Duman ile bir ortaya geldi. Rıza Kaan Tangöze’nin solistliğini yaptığı konser bir vatandaşın vefatıyla sonuçlandı. Konseri daha rahat izlemek için konutunun çatısına çıkan 27 yaşındaki Orhan Gemici, canından oldu. Hadise hakkında savcılık tarafından soruşturma başlatıldı.

İzmirde düzenlenen Duman konseri vefatla sonuçlandı

METRELERCE YÜKSEKTEN DÜŞÜP CAN VERDİ

Orhan Gemici, bir konutun çatısına çıktı. Konserin akabinde bulunduğu yerden inmek isteyen Gemici’nin, bir anda istikrarını kaybederek aşağı düştüğü ileri sürüldü. Olayı görenlerin ihbarı üzerine Hadise yerine polis ve sıhhat takımları sevk edildi. Metrelerce yüksekten aşağı düşen Gemici, sıhhat takımları tarafından hastaneye kaldırıldı. Yapılan bütün müdahalelere Karşın genç adam kurtarılamadı.

27 yaşındaki gencin kusuru hayatına mal oldu

SORUŞTURMA SÜRÜYOR

Olayla ilgili savcılıkta başlatılan soruşturmanın sürdüğü ortaya çıktı.

İLGİNİZİ ÇELEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Can Yaman Hudut tanımıyor! Gördüğü İlgi pes dedirtti

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir