Mayıs ayında vizyona girecek filmler nelerdir? 2023 Mayıs ayı filmleri

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 03, 2023 Yorum Yok

Her hafta vizyona giren yesyeni sinemalar sinema tutkunları tarafından ağır İlgi görüyor. Dramdan tansiyona, güldürüden aksiyona kadar pek Fazla çeşitte üretimin ak perdede izleyenlerle buluştuğu mayıs ayının en hoş sinemalarını sizler için bir ortaya getirdik. Pekala mayıs ayında vizyona giren sinemalar nelerdir? İşte 2023 mayıs ayının en dikkat çeken sinemaları…

İlkbahar mevsimin nihayet ayı olan mayıs ile birlikte yaz mevsimine hakikat adım adım yaklaşıyoruz. Rengarenk çiçeklerin, kuş cıvıltılarının ve bütün cömertliğiyle içimizi ısıtan güneşin de ömrümüzü neşelendirdiği bu ayda sevdiklerimizle Vakit geçirmek için Çeşitli aktivitelere Talih veriyoruz. Kıyı kenarında uzun bir yürüyüşün akabinde hoş bir kahve içmek, bisiklet sürmek, müze dolaşmak ya da piknik yapmak bu hoş günlerde eğlenmek isteyenler için şahane bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. bütün bunların yanında yeni bir ay demek sinemaseverler için de heyecanla beklenen yesyeni sinemalar demek! Gelin, mayıs ayında vizyona giren en Özel sinemalara Bir arada göz atalım.

2023 MAYIS AYINDA VİZYONA GİREN FİLMLER

  • GALAKSİNİN KORUYUCULARI 3

Galaksinin Koruyucuları 3 sinema afişi

VİZYON TARİHİ: 05.05.2023

SÜRE: 150 DAKİKA

TÜR: AKSİYON

Evrenin denetimini ele geçirmeye çalışanları durdurmaya çalışan bir Küme hatalının kıssasını ele Meydan Galaksinin Koruyucuları serisi, mayıs ayında 3’üncü sinemasıyla sinema tutkunlarının karşısına çıkıyor. Direktör koltuğunda James Gunn’ın oturduğu sinemanın başrollerinde Dave Bautista, Chris Pratt ve Zoe Saldana yer alıyor. Gamora’nın yokluğuyla başa çıkmaya çalışan Peter Quill’in hem grubu hem de gezegeni korumak için herkesi bir ortaya getirme uğraşına odaklanan imal, Guardian’ların yazgısını belirleyecek heyecan dolu bir kıssayı gözler önüne seriyor.

Galaksinin Koruyucuları serisi

Marvel’ın “Guardians Of The Galaxy” isimli çizgi romanından uyarlanan seri aksiyon sahneleriyle her ıslak kümesinden tam not alıyor. 

  • BELLE VE SEBASTİAN: yürekli DOSTUM

Belle ve Sebastian: yürekli Dostum

VİZYON TARİHİ: 05.05.2023

SÜRE: 96 DAKİKA

TÜR: MACERA

Dünyanın dört bir yanında en Fazla satılan kitap, sinema ve sıra olarak karşımıza çıkan Belle ve Sebastian’ın maceraları, bu Sefer en heyecan verici kıssasıyla ak perdede izleyenlerle buluşmaya hazırlanıyor. 7’den 70’e herkesin kalbini ısıtacak bir dostluk öyküsünü gözler önüne seren imal, 10 yaşındaki Sebastian ve adeta bir kartopu üzere bembeyaz olan Belle’nin dostluğunu anlatıyor.

Belle ve Sebastian: yürekli Dostum sinemasından kareler

Sebastian tatilini istemese de büyükannesi ve teyzesiyle dağlarda geçirmek zorundadır. Sebastian her ne kadar bu tatil için gönülsüz olsa da sahibi tarafından Üzücü muamele gören Belle ile tanıştığında hayatının en unutulmaz anlarını yaşayacaktır. yürekli bir çobana dönüşen Sebastian, Belle’yi Kötü sahibinden korumak için her şeyi göze alacaktır.

  • HIZLI VE ÖFKELİ 10

Hızlı ve Öfkeli 10 sinema afişi

VİZYON TARİHİ: 18.05.2023

SÜRE: 131 DAKİKA

TÜR: AKSİYON

Yıllardır geniş hayran kitlelerine sahip olan “Hızlı ve Öfkeli” serisi 39. yılında 10. sinemasıyla bomba üzere bir dönüş yapmaya hazırlanıyor. Charlize Theron, Michelle Rodriguez, Jason Momoa, Vin Diesel ve Jason Statham üzere dünyaca Ünlü yıldızların rol aldığı sürükleyici üretimde yeni müttefikler bulunacak ve eski düşmanlar yine ortaya çıkacak.

Hızlı ve Öfkeli sinemasından kareler

Geçmişin gölgelerinden çıkan, kan davasıyla beslenen ve bu aileyi parçalayıp Dom’un sevdiği her şeyi ve herkesi sonsuza dek yok etmeye kararlı bir tehlikeyle Çehre yüze gelen Dom Toretto’nun macerasına konuk olmak isteyenler için bu sinema eşsiz bir seçenek olacaktır.

  • ŞÜPHE

Şüphe sinema afişi

VİZYON TARİHİ: 05.05.2023

SÜRE: 94 DAKİKA

TÜR: GERİLİM

Yönetmen koltuğunda Jamie Patterson’ın oturduğu “Şüphe” filmi, tansiyon çeşidindeki üretimlerde hoşlananlar için yeterli bir seçenek oluşturmaktadır. Samantha Bond, James Cosmo ve Patrick Bergin’in başrolünde yer aldığı sinema, Helen karakteri üzerinden işlenmektedir. Babasının intiharı, genç bir Ebeveyn olan Helen’i derinden etkilemiştir ve Fazla geçmeden Helen babasının vefat nedenini araştırmaya başlar. Lakin Helen araştırmaya başladıkça 30 Yıl öncesine ilişkin karanlık bir sırla Çehre yüze gelecektir.

Şüphe sinemasından kareler

  • TATLI BELA

Tatlı Bela sinema afişi

VİZYON TARİHİ: 05.05.2023

SÜRE: 95 DAKİKA

TÜR: DRAM

Başrollerini Virginia Gardner, Dylan Sprouse ve Autumn Reeser gibi Ünlü yıldızların paylaştığı “Tatlı Bela”, Jamie McGuire’ın ülkemizde de yayınlanan, birebir isimli Fazla satan romanından uyarlanmıştır. Sıkıntılı bir geçmişe sahip olan Travis ve Alelade bir üniversite öğrencisi olarak hayatını sürdüren Abby’nin ortasındaki çekişmeyi ve buradan doğan aşkı bahis Meydan imal, sürükleyici öyküsüyle dikkat çekiyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir