Müge Anlı Rahmi Özkan’a gelen mesajları duyunca küplere bindi! “Biraz edep yahu”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 27, 2023 Yorum Yok

Ünlü sunucu Müge Anlı gündüz neslinde sunduğu programda Değişik anlar yaşandı. Anlı, programında avukat Rahmi Özkan’a gelen iletileri duyunca küplere bindi. meşhur İsim “Biraz edep artık, yuh devenin nalı” diyerek reaksiyon gösterdi.

Hafta içi her gün gündüz jenerasyonunda yayınlanan atv ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Misli programında herkesi şoke eden anlar yaşandı. Programda geçen her Hadise izleyicileri ekran başına kitlerken nihayet yaşananlar karşısında Müge Anlı kendini tutamadı. Rahmi Özkan’a gelen iletileri okuyunca şoke oldu.

Müge Anlı, “Kıyamat alametleri derler bayanlar erkek üzere erkekler bayan üzere olacak diye derlerdi. Ben bayanların ben senin sevgilin olayım mı diye yazdığını görmedim” dedi. Bu kelamlardan sonra da bombayı patlattı.

Müge Anlı Rahmi Özkan

“BİRAZ EDEP YAHU”

Avukat Rahmi Bey’e gelen iletileri canlı yayında açıklayan Müge Anlı şunları söyledi: 

“Bak Rahmi Bey’e de yazıyorsunuz, ben utanıyorum ya! Adam kaç yaşında 50 yıllık evli adam lakin yuh devenin nalı. Biraz edep!”

“Bu toplumu nereye sürüklüyorsunuz. Bir gün alacağım elinden telefonu isimlerinizle iletilerinizi okuyacağım. Rahmi Özkan’a ileti atıyorsunuz Gaye ne!”

“Biliyorum ancak ne, neyse. Bir o denli bu türlü iletiler değil yani” diyerek reaksiyon gösterdi. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Yılmaz Erdoğan’dan Yürek yakan satırlar! Yıkıcı sarsıntılardaki acısını şiirleştirdi

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir