Buse Varol ve Kayınvalide Suzan Tektaş arasında ipler gerildi! Buse Varol istenmeyen gelin mi?

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 27, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz Yıl boşanmanın eşiğinden dönen Buse Varol ile ilgili toplumsal medyada yapılan bir yorumu kayınvalide Suzan Tektaş beğendi. Argümana nazaran Kayınvalide Tektaş’ın bu hareketi ikilinin ortasında iplerin gerilmesine neden oldu. Gelin kaynana ortasında yeni bir krizin oluşması akıllara Buse Varol istenmeyen gelin mi sorularını getirdi. İşte ayrıntılar;

2018 yılında nikah masasına oturan Alişan ve Buse Varol geçtiğimiz Yıl boşanma haberleriyle magazin dünyasına bomba üzere düşmüştü. Alişan ile boşanmanın eşiğinden dönen Buse Varol kayınvalidesi Suzan Tektaş ile yine karşı karşıya geldi.

“ARTIK MAKUS DURUMLAR YAŞAMAK İSTEMİYORUM”

Geçtiğimiz hafta doğum gününü kutlayan Varol “ailemiz genişliyor” kelamlarıyla üçüncü çocuğa yeşil Fer yakmıştı. Yeni yaşı ile ilgili dileklerini söyleyen Varol, “Çocuklarım ile ailemle bu yaşım sıhhat ile geçsin istedim. nihayet bir kaç yıldır Kötü olaylar yaşadık. Artık Üzücü durumlar yaşamak istemiyorum. Ülkece de Kötü olaylar yaşıyoruz. sıhhat ve huzur diledim yalnızca. Bunlar olunca öbür her şeyi halledebiliyoruz. 33’üncü yaşım bitti. 34’üncü yaşıma girdim. Her yaşın farklı bir hoşluğu var” halinde konuşmuştu.

buse varol ile kayınvalide ortasında gerginlik

İddiaya nazaran üçüncü çocuğa yeşil Fer yakan Buse Varol hakkında toplumsal medyada yapılan bir yorumu beğenen kayınvalide Suzan Tektaş’ın bu atılımı ortalarında yeni bir gerginliğin oluşmasına neden oldu. 

BUSE VAROL İSTENMEYEN GELİN Mİ?

2019 yılında Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın vefatından sonra yaşanan krizin yine başladığı istikametindeki tezler bir magazin programında konuşuldu. Yapılan argümana nazaran Buse Varol’a yapılan yorumu kayınvalide Suzan Tektaş’ın beğenmesiyle geçen yıllarda yaşanan gerginlik tekrar alevlendi. 

buse varol istenmeyen gelin mi

Kayınvalidenin bu atağı, “Buse Varol istenmeyen gelin mi” yorumlarına Sebep oldu. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir