Kar küreme aracının altında kalan Jeremy Renner’dan iyi haber! Ünlü aktör yürümeye başladı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 28, 2023 Yorum Yok

Evinin önünde kar küreme aracı kazası sonucu ağır bir halde yaralanan dünyaca Ünlü Hollywood yıldızı Jeremy Renner, hayranlarına dehşet dolu anlar yaşatmıştı. Güzelleşmesinin 2 yılı bulabileceği söylenen 52 yaşındaki aktörün tedavisi konutta devam ederken Renner’dan sevindiren haber geldi.

“Görevimiz Tehlike”, “Hırsızlar Şehri”, “Avengers: Endgame” ve “Ölümcül Tuzak” gibi bütün dünyada Aka yankı uyandıran üretimlerle isminden Laf ettiren Jeremy Renner, geçtiğimiz günlerde konutunun önünde geçirdiği kaza nedeniyle vefattan dönmüştü.

Jeremy Renner

Künt göğüs travması geçiren ve aracın bacağının üzerinden geçmesiyle ağır bir formda yaralanan Ünlü aktör, bir sıra ameliyattan sonra sıhhat durumunda gözlenen güzelleşmeyle birlikte taburcu oldu. Ailesiyle Bir arada olmanın memnunluğunu yaşayan Renner’ın şimdiye kadar iki ameliyat geçirdiği, ilerleyen vakitlerde muhtemelen daha Çok ameliyat olmasının gündeme gelebileceği Anlatım edilmişti.

Jeremy Renner yürümeye başladı

JEREMY RENNER’DAN GÜZEL HABER!

Adeta vefattan sönen Jeremy Renner, evvelki gün fizik tedavisi sırasında Özel bir koşu bandı yardımıyla yürüdüğü görüldü. nihayet durumunu toplumsal medya hesabından paylaşan Ünlü aktör, bütün hayranlarını sevince boğdu.

Jeremy Renner taburcu oldu

“30’DAN Çok KEMİĞİM KIRILDI”

Daha Evvel toplumsal medya hesabından tedavi imgelerini paylaşan aktör, “Aileme ve bana gönderdiğiniz iletileriniz ve niyetleriniz için herkese teşekkür etmek istiyorum. Hepinize çokça sevgi ve hürmetler. Bu 30’dan Çok kırık kemik, tıpkı aile ve arkadaşlar ortasındaki sevgi ve bağın derinleşmesi üzere onarılacak, güçlenecek” şeklinde konuşmuştu. Bacaklarıyla ilgili Sorun yaşayan Renner’ın konutuna hastane yatağı yaptırması dikkat çeken ayrıntı olmuştu.

Jeremy Renner Instagram paylaşımı

HER ŞEY YEĞENİNİ KURTARMAK İÇİNMİŞ!

Ünlü oyuncunun yaşadığı ağır kazanın akabinde polis raporuna ulaşıldı. Buna nazaran Ünlü aktör, kullandığı kar küreme aracı yeğenine hakikat kayınca onu kurtarmak için araçtan atlamak zorunda kaldı. Yeğeninin ezilmesinden korkan Renner, o Lahza yaşadığı panik sebebiyle araçtan atlarken el frenini çekmeyi unuttu. 

DAHA önce NELER OLDU?

Kar küreme aracının altında kaldığı ve Önemli bir formda yaralandığı öğrenilen Ünlü yıldızın sözcüsü The Hollywood Reporter’a yaptığı açıklamada “Kar kürerken hava durumuna bağlı bir kaza geçiren Jeremy’nin aldığı yaralar sebebiyle durumunun ‘kritik’ fakat var olarak ‘stabil’ olduğunu doğrulayabiliriz” sözlerini kullanmıştı. Uçakla hastaneye kaldırılan Ünlü oyuncunun aldığı yaralar sebebiyle durumunun ‘kritik’ lakin var olarak ‘stabil’ olduğu belirtilmişti.

Jeremy Renner kaza geçirdi

Yapılan yeni açıklamada Renner’ın güzelleşmesi için önünde uzun bir yol olduğu ve neredeyse 2 Yıl sonra eski formuna dönebileceği Anlatım edildi. Bacaklarından ve başından Önemli boyutta yaralanan Ünlü oyuncuya toplumsal medya hesabından hayranları tarafından takviye iletisi gelmeye devam ediyor. 

Jeremy Rennerın sıhhat durumuna ait yeni İzah yapıldı

HASTA YATAĞINDA PAYLAŞIM YAPMIŞTI

Hastane yatağından paylaşımda bulunan Renner, endişelenen hayranlarına seslenerek “Nazik sözleriniz için hepinize teşekkürler. Şu anda yazamayacak kadar dağınık haldeyim. Hepinize sevgiler yolluyorum” dedi.

Jeremy Renner Instagram paylaşımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Banka promosyonlarını alıp kullanmak dinen caiz midir?

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir