Beta kimdir? Beta Berk Bayındır öldü mü? Beta kaç yaşında?

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 08, 2023 Yorum Yok

Ölümüyle sevenlerini Yasa boğan Ünlü rapçi Beta Berk mamur hayatını kaybetmesi Beta kimdir? Beta Berk mamur öldü mü? Beta kaç yaşında üzere sorular aratılmaya başlandı. Rapçi olan Beta Berk mamur vefatından sonra sıkça merak edilen soruların hepsi haberin ayrıntılarında yer alıyor.

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan ve yaptığı müziklerle isminden bahsettirmeyi başaran Beta Berk Bayındır’ın vefatının akabinde sıkça merak edilmeye başlayan sorular arama motoruna yazılmaya başlandı. Rap dünyasının merak edilen Beta neden öldü? Rapçi Beta Berk mamur öldü mü, kaç yaşında ve neden öldü? soruların cevabı haberin ayrıntılarında.

beta öldü mü

BATA neden ÖLDÜ?

Rap dünyasının aranan isimleri ortasında olan ve vefatıyla hayran kitlesini sarsan Beta, lüks rezidansın 8. katındaki dairesinin camından düşmüştü. Düşüş nedeninin ne olduğu ve vefatı hakkındaki Sır perdesi merak konusu olmuştu. 31 yaşında ki Berk Beta Bayındır’ın mevti hakkında soruşturma başlatılmıştı. Beta lakabı ile anılan Berk Bayındır, Zincirlikuyu Cami’nde düzenlenen merasimle nihayet seyahatine uğurlandı.

rapçi beta neden öldü

BETA BERK BAYINDIR KİMDİR?

Kadir Has Üniversitesi Tiyatro kısmında oyunculuk eğitimi Meydan Beta, Krem ve Paramparça dizilerinde oynamıştır. Rap müziğine ilgisi Ufak yaşlardan beri olan ve birinci kayıtlarını 1998 yılında kaydetmeye başlamıştır.

berk beta bayındırın ölümü

İlk kaydını mamur Müzikhane olarak ele aldı. alaka gören ve kendi çapında hayran kitlesine sahip olan Beta,  Aynı Yıl birinci underground albümü olan ‘A2BT’yi çıkardı. 2008 yılında “Pişti” albümü ile ivme kazanan rapçi, taktığı fötr şapkası ile hafızalara kazındı. 25 Nisan 2022 tarihinde Gültepe’de oturduğu rezidansın 8. katından düşerek hayatını kaybetti.

beta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Serkan Çayoğlu ve eşi Özge Gürel’den Sevinç pozları…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir