3 yıldır anne olmak için mücadele ediyor! Aylin Coşkun Günseli Kato’yu yerden yere vurdu

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 08, 2023 Yorum Yok

Ceyda Düvenci’nin sunduğu NTV’de yayınlanan Apayrı Sohbetler programına konuk olan seramik sanatkarı ve ressam Günseli Kato, “annelik” açıklamalarıyla reaksiyon topladı. Kato’nun açıklaması kısa müddette gündem olurken 3 yıldır bebek sahibi olmak için acılı bir tedavi süreci geçiren müzikçi Aylin Coşkun’dan Cevap gecikmedi. Kato’ya ateş püsküren Coşkun “Ben nitekim bu bayana bu dünyada hakkımı helal etmiyorum” dedi.

Seramik sanatkarı ve ressam Günseli Kato, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda annelik üzerine yaptığı “Kadın çocuk doğurmuyorsa eksiği vardır. Bayanın kadın olması için çocuk doğurması gerekir” şeklindeki açıklamalarla gündeme gelmişti. Toplumsal medyada tartışmalara Sebep olan açıklamaların akabinde 3 yıldır bebek sahibi olmak için güçlü bir tedavi süreci geçiren Aylin Coşkun öfkeden mecnuna döndü. 

Günseli Kato

“BEN BU BAYANA BU DÜNYADA HAKKIMI HELAL ETMİYORUM”

2019 yılında Volkan Aslan ile nikah masasına oturan Coşkun, TV8 ekranlarında yayınlanan ‘2. Sayfa’ programına telefonla bağlanarak Kato’ya ateş püskürdü. “Üç yıldır hiç soluk almadan çocuk sahibi olmaya çalışıyorum” diyerek Başkaldırı eden Ünlü müzikçi “Herkes Ebeveyn olmak zorunda değil. Ben isteyip olamayanlardanım. Bu dünyaya biz bayanlar çocuk doğurmaya gelmedik. Bu bizi güçsüz yapmaz. fakat bunun gibileri dangalak yapar. Beni Fazla ağlattı. Ben sahiden bu bayana bu dünyada hakkımı helal etmiyorum” ifadelerini kullandı. 

Günseli Katodan annelik açıklaması

Ünlü müzikçinin bebek sahibi olmak için verdiği gayretten Sonuç alamadığı için bu cümlelere maruz kalması toplumsal medya kullanıcılarını sinirlendirdi. Coşkun’un ağlamasına üzülen hayranları Instagram hesabından takviye bildirileri yağdırdı. 

Aylin Coşkun

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Dili ona Nakit kazandırıyor! Görenler gözlerine inanamıyor…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir