Müge Anlı ve Dilan Polat arasındaki altın gerilimi! Eleştirilere sinirlendi

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 19, 2023 Yorum Yok

Ünlü gazeteci Müge Anlı, sunumunu üstlendiği “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programının nihayet kısmında konutunu terk eden bir bayanın, Dilan Polat’ın eşinin aldığı altınların görüntüsü ile kendi eşini kıyasladığı görüntüyü inceledi. Polat’ın eşinin İkram ettiği altınlara mana veremeyen Anlı’nın kelamları Ünlü fenomeni kızdırdı.

ATV ekranlarının fenomen programı “Müge Anlı ile Tatlı Sert”, hafta içi her gün birbirinden Farklı hususlarla izleyenlerle buluşmaya devam ediyor. Dikkat çeken programın nihayet kısmına, sosyal medya fenomeni ve Amel insanı Dilan Polat’a özenip kocası altın getirmiyor diye konutu terk eden Fadime Parlak damga vurdu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert

13 gündür iki kızı ile Birlikte kayıplara karışan Parlak, daha Evvel kendisine açtığı YouTube hesabından Yemek görüntüleri paylaşıyor ve fenomen olmak istiyordu. Ailesinin bu isteği reddetmesi üzerine meskeni terk eden Parlak’ın nihayet görüntüsündeki bir ayrıntı ise gözlerden kaçmadı. Bir paylaşımında Dilan Polat’ın altın görüntüsüne gönderme yaptığı görülen Parlak, Dilan Polat’ın eşi kendisine altın ve gül alırken, kendi kocasının bozuk Nakit ve maydanoz verdiğini esprili bir lisanla kayda almış.

Müge Anlı Dilan Polat

Türkiye’nin dört bir yanında hoşluk merkezleri olan Dilan Polat’ın sık sık eşinden görkemli ikramlar, altınlar, kilo kilo meyveler, Özel jet çeşitleri aldığı görüntülerden birini program esnasında izleyen Müge Anlı, bir adamın eşine neden çil çil verdiğini bir türlü anlayamadı. Müge Anlı o anlarda Dilan Polat’ı eleştirerek “Kocam bu türlü bir avuç altın getirse hayatta göstermem Bakış değecek bir de o da değere binecek ‘baksana bu adam herkese çil çil altın verecek’ diye sıraya dizilecekler” halinde reaksiyon gösterdi.

Dilan Polat

Anlı’nın yorumuna kayıtsız kalmayan Polat ise toplumsal medya hesabından bir Karşılık görüntüsü yayınladı. “Allah sizin de muhabbetinizi artırsın, ben Dilan Polat 120 şube sahibiyim fenomen değil Amel kadınıyım.” diyerek kelamlarına başlayan Polat, “Bu adam herkese çil çil altın vermiyor. 15 yıllık karısına, çocuklarının annesine Armağan ediyor. Benim de çekmecemde duruyor. Genelde çalışanlarıma dağıtıyorum. Geride konuşan beyefendi kim bilmiyorum; ancak sabah sabah güldürdü beni” şeklinde konuştu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir