Zahide Yetiş’ten üzen itiraf! 9 yıllık evliliğini tek kalemde silip atmış

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 05, 2023 Yorum Yok

Ünlü sunucu Zahide Yetiş, Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programının bu haftaki konuğu oldu. 2014 yılında evlendiği Cem Arısoy ile boşandığını birinci Defa açıklayan Ünlü sunucu, İçten itiraflarda bulundu.

Gündüz jenerasyonunda sunduğu programlarla geniş hayran kitlelerine ulaşan Zahide Yetiş, geçtiğimiz gün 360 TV’de yayınlanan “Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece” programına konuk oldu. Hem Uğraş hayatındaki başarısı hem de Özel yaşantısı hakkında açıklamalarda bulunan Ünlü sunucu, herkesi şaşırtan bir itirafta bulundu. 

Zahide Yetiş

“HAYAT SİZİ DİĞER YERLERE GÖTÜREBİLİYOR”

2014 yılında Cem Arısoy ile nikah masasına oturan ve Aras adında bir oğlu olan Yetiş’in evliliğini noktaladığı ortaya çıktı. Gökay Kalaycıoğlu’nun “Artık Aras’la apayrı bir yolunuz var” demesi üzerine boşanma süreci hakkında sessizliğini bozan Yetiş, şöyle konuştu:

“Aras’la her Vakit yeni sayfalar açtık. hayat sizi Öbür yerlere götürebiliyor ve o götürdüğü yerde varlığınıza devam ediyorsunuz. Bu bizim için Fazla Özel bir sene oldu. İstanbul’da meskenim Mevcut lakin birden fazla vaktimi İzmir’deki meskende geçiriyorum. Oğlumla hayatımıza devam ediyoruz. Baba ve babaannesiyle diyalogumuz devam ediyor.”

Zahide Yetiş Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına katıldı

Özel yaşantısını basından gizli yaşamak için Aka İtina gösteren Yetiş, bahis hakkında daha Çok yorum yapmadı.

Zahide Yetiş Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına katıldı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Aziz Mahmud Hüdayi Hazretleri’nin türbesini ziyaret edenlere duası…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir