Müge Anlı’yı çileden çıkaran olay! Hıçkıra hıçkıra ağladı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 06, 2023 Yorum Yok

Müge Anlı programına konuk olan ve 3 yaşındaki torunun bulunduğu dünürlerinin kefen parası için birbirlerine girmeleri, Müge Anlı’yı çıldırttı.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Misli programına çıkan Aydın ve Hamidiye çifti, Ebeveyn ve babasını trafik kazasında kaybeden 3 yaşındaki torunlarının alıkonulduğunu söyleyerek yardım istedi. Tarafları canlı yayına çağıran Anlı, çocuk yerine eşyaların konuşulmasına reaksiyon gösterdi.

KEFEN PARASI İÇİN DÜNÜRLER BİRBİRİNE GİRDİ!

Kazanın akabinde torunlarına bakan anneanne ve dede, 3 yaşındaki Arel’in ortadan kaybolduğunu söyleyerek dünürlerini suçladı. Dünürlerin de stüdyoya gelmesiyle taraflar ortasında eşya arbedesi çıktı. Yüzleşmenin yaşandığı canlı yayında aileye reaksiyon gösteren erkek tarafından bir genç, “Kefen parasını niçin ödemediniz? Siz niçin ödeyemediniz. Kendi kızının parasını ödeyemedi” dedi. Yüzleşen dünürler, kefen parası yüzünden birbirine girince Müge Anlı zahmetten çıktı.

MÜGE ANLI GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Hudutlarına Yargıç olamayan ve gözyaşlarına Yargıç olamayan Müge Anlı, “Bu durumu bu kadar üzülen Biricik ben miyim? Hakikaten oturup hüngür hüngür ağlamak istiyorum. Siz nasıl insanların gerisinden bunları konuşursunuz? Hiçbiriniz bu çocuğa bakmaya layık değilsiniz. 34 yaşında iki insan ölmüş, 3 yaşındaki çocukları annesiz babasız kalmış. Sen abinin kefen parasını ödememişsin. Bir de gelip burada konuşuyorsun. Pazarda 10 liralık havlunun burada iki kişinin hayatı gitmiş 3 yaşında hoşlar hoşu bir çocuk kalmış hala havlu konuşuyorsunuz. Ufak çocuk ortada kalmış siz kefen parası diyorsunuz. O çocuğa yazık, o çocuğun annesine yazık” diyerek reaksiyon gösterdi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir