saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. Konser

Konser

Genel

Mahsun Kırmızıgül 15 gün sonra yeniden deprem bölgesinde! Bölgeden çağrıda bulunmuştu…

admin
0 10

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 11 ili etkileyen sarsıcı zelzelelerin akabinde zelzele bölgelerinde yer Meydan Ünlü oyuncu ve müzikçi Mahsun Kırmızıgül geçtiğimiz günlerde İstanbul’a Geri dönmüştü. Kırmızıgül 15 gün ortadan sonra soluğu yine zelzele bölgesinde aldı.

Genel

Bob Geldof ve Green Mountain Mahler Orkestrası Türkiye ve Suriye için çaldı!

admin
0 18

Green Mountain Mahler Şenliği Orkestrası, Johannes Brahms’ın Ünlü ‘A German Requiem’ isimli yapıtını, Türkiye ve Suriye’deki depremzedeler için seslendirdi. Konser geliri depremzedelere bağışlanırken Bob Geldof gitarını yardım kampanyası kapmasına iç ettiğini açıkladı.

Genel

Alman rock grubu Toten Hosen Türkiye için çaldı 1 milyon eurodan fazla para toplandı!

admin
0 18

Türkiye’de yaşanan zelzele felaketinden sonra depremzedeler için bir takviye de Alman Alman rock kümesi Toten Hosen’dan geldi. Türkiye ve Suriye’deki afetzedeler için Düsseldorf’ta düzenlenen konser öncesi satışa sunulan biletler 1 saat içinde tükenirken konserde 1 milyon euronun üzerinde Nakit toplandı.

Genel

Halk TV’den skandal düzenbazlık! Meltem Cumbul’un 40 bin dolarlık bağış yalanı ortaya çıktı!

admin
0 16

Geçtiğimiz akşam Kamu TV’de düzenlenen zelzele yardım kampanyasına bağlanarak 40 bin dolar bağış yaptığını söyleyen Meltem Cumbul’un bahsettiği paranın ABD’de kendisinin de müzik söylediği bir konserde toplandığı ortaya çıktı.

Genel

Solmaz Çiros’dan dolandırıcılık skandalı! Fenomen gelin adayını menajeri şikayet etti

admin
0 22

Bir Devre evlilik programına çıkan ve tanınmaya başlayan Solmaz Çiros hakkında dolandırıcılık kabahatinden soruşturma başlatıldı. Aka bir skandala imza atan Çiros’u ise menajeri Selçuk Büyükçukurlu şikayet etti.

Genel

Özcan Deniz’e vize şoku! Her şeyini ertelemek zorunda kaldı

admin
0 21

2 Aralık’ta Berlin’de gerçekleşmesi beklenen konserine Ünlü müzikçiyi üzen haber geldi. Özcan Deniz ve orkestrası vize müracaatları sonuçlanmaması nedeniyle 27 Nisan 2023 tarihine ertelendiğini duyurdu.