Tag

Konser

İnzivaya çekilen Serdar Ortaç’dan olay gönderme! Annem söylemişti ama ben dinlemedim

Ünlü sanatçı Serdar Ortaç, vefat eden kardeşinin akabinde büsbütün konuta çekilmişti. Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’de konser veren Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan’ı bir Defa daha maksat aldı.

İzmir’de AK Parti’den miting havasında konser! Muazzez Ersoy Durmak yok, yola devam” dedi

Usta sanatçı Muazzez Ersoy, Beyaz Parti’nin İzmir’de düzenlediği Kamu konserinde sahne aldı. Beyaz Parti’ye olan desteğini seçim öncesi halkla paylaşan Ersoy, “Durmak yok, yola devam” dedi.

Arctic Monkeys’den Barış Manço sürprizi! 20 bin kişi Hal Hal’ı duyunca şoke oldu

Dünyaca Ünlü müzik kümesi Arctic Monkeys’in Oslo konseri öncesi barış Manço’nun Vaziyet Hal müziğini hayranlarına dinletmesi toplumsal medyada Aka yankı uyandırdı.

Duman konserinde dehşet anları! Çatıya çıktı canından oldu

Ünlü rock kümesi Duman, evvelki gün İzmir’in Çeşme ilçesinde düzenlenen bir şenlikte hayranlarıyla buluştu. Kümenin sahne aldığı sırada konseri daha rahat izleyebilmek için çatıya çıkan 27 yaşındaki Orhan Gemici ismindeki bir vatandaşın düşerek hayatını kaybettiği öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Asrın felaketinden sonra ilk konser Antakya Medeniyetler Korosu’ndan!

Farklı lisan, din ve etnik kökenden sanatkarları buluşturarak Birlikte yaşama kültürünün sembollerinden olan Antakya Medeniyetler Korosu, 7 üyesini kaybettiği asrın felaketinin akabinde birinci konseri için Adana’da sahneye çıkacak.

Mahsun Kırmızıgül 15 gün sonra yeniden deprem bölgesinde! Bölgeden çağrıda bulunmuştu…

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 11 ili etkileyen sarsıcı zelzelelerin akabinde zelzele bölgelerinde yer Meydan Ünlü oyuncu ve müzikçi Mahsun Kırmızıgül geçtiğimiz günlerde İstanbul’a Geri dönmüştü. Kırmızıgül 15 gün ortadan sonra soluğu yine zelzele bölgesinde aldı.

Bob Geldof ve Green Mountain Mahler Orkestrası Türkiye ve Suriye için çaldı!

Green Mountain Mahler Şenliği Orkestrası, Johannes Brahms’ın Ünlü ‘A German Requiem’ isimli yapıtını, Türkiye ve Suriye’deki depremzedeler için seslendirdi. Konser geliri depremzedelere bağışlanırken Bob Geldof gitarını yardım kampanyası kapmasına iç ettiğini açıkladı.

Alman rock grubu Toten Hosen Türkiye için çaldı 1 milyon eurodan fazla para toplandı!

Türkiye’de yaşanan zelzele felaketinden sonra depremzedeler için bir takviye de Alman Alman rock kümesi Toten Hosen’dan geldi. Türkiye ve Suriye’deki afetzedeler için Düsseldorf’ta düzenlenen konser öncesi satışa sunulan biletler 1 saat içinde tükenirken konserde 1 milyon euronun üzerinde Nakit toplandı.

Halk TV’den skandal düzenbazlık! Meltem Cumbul’un 40 bin dolarlık bağış yalanı ortaya çıktı!

Geçtiğimiz akşam Kamu TV’de düzenlenen zelzele yardım kampanyasına bağlanarak 40 bin dolar bağış yaptığını söyleyen Meltem Cumbul’un bahsettiği paranın ABD’de kendisinin de müzik söylediği bir konserde toplandığı ortaya çıktı.

Solmaz Çiros’dan dolandırıcılık skandalı! Fenomen gelin adayını menajeri şikayet etti

Bir Devre evlilik programına çıkan ve tanınmaya başlayan Solmaz Çiros hakkında dolandırıcılık kabahatinden soruşturma başlatıldı. Aka bir skandala imza atan Çiros’u ise menajeri Selçuk Büyükçukurlu şikayet etti.