Bihter filminin başrol oyuncularından yeni paylaşım! Farah Zeynep Abdullah ve Boran Kuzum…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 24, 2023 Yorum Yok

2008-2010 yılları ortasına damgasını vuran Aşk-ı Memnu, tekrar ekranlara dönüyor. “Bihter” ismiyle yine çekilecek olan sinemanın başrolleri Farah Zeynep Abdullah ve Boran Kuzum’un set paylaşımları Aka İlgi gördü.

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Selçuk Metot, Hazal Kaya ve Nebahat Çehre‘nin yer aldığı, Halit Ziya Uşaklıgil‘in ölümsüz yapıtı Aşk-ı Memnu yayınlandığı 2008 – 2010 ortası periyoda damgasını vuran imaller ortasında yer almıştı. İzleyiciyi ekran başına kilitleyen ve günümüzde hala izlenmeye devam eden sıra “Bihter” adıyla sinema olarak yine izleyicisiyle buluşuyor. Çekimlerine başlanan sinemanın başrol oyuncuları Farah Zeynep Abdullah ve Boran Kuzum‘dan set paylaşımları geldi.

Bihter

O ROLLERİ GENÇ OYUNCULAR ÜSTLENECEK

1975‘te yayınlanan versiyonunda Yeşilçam‘ın Ünlü oyuncusu Muştu Ar‘ın, 2008 imalinde ise başarılı oyuncu Beren Saat‘in yer aldığı Aşk-ı Memnu‘nun yine yayınlanacak Bihter adlı sinemasında ise Bihter rolünde genç oyuncu Farah Zeynep Abdullah yer alacak. Aka merakla beklenen sinemada Kıvanç Tatlıtuğ ile özdeşleşen Behlül karakterini ise genç oyuncu Boran Kuzum üstlenecek.

Aşkı Memnu Bihter

“BİHTER… YAKINDA”

Büyük merakla beklenen sinemanın başrol oyuncularından set paylaşımları gelmeye başladı. Yeni Bihter ve Behlül rolünü üstlenen genç oyuncular Farah Zeynep Abdullah ve Boran Kuzum set ortasında hazırlanırken çekildikleri kareleri toplumsal medya hesapları üzerinden“Bihter… Yakında” notuyla paylaştı. O kareler kısa müddet içinde zevk ve yorum yağmuruna tutuldu.

Farah Zeynep Abdullah ve Boran Kuzum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Murat Yıldırım’dan kızı Miray ile bayram paylaşımı! Öpmelere doyamadı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir