Gelin Evi’nin sunucusu Aslı Hünel’in eşi Savaş Yurtsever sitem etti! Aslı Hünel:Sıkıysa kapatma

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 24, 2023 Yorum Yok

En Fazla izlenen müsabakalar arasın da bulunan ‘Gelin Evi’ programı sunucusu Aslı Hünel, geçtiğimiz gün eşi Cenk Yurtsever ile görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Cenk Yurtsever, Aslı Hünel’e sitem etti.

Şimdilerde Gelin Evi Karşılaşma programının sunuculuğunu üstlenen Aslı Hünel, Klasik Türk müziği şeklinde okuduğu müziklerle da biliniyor. 2018’de Amel insanı Savaş Fatin Yurtsever ile dünya meskenine giren Hünel, eşi ile birlikte bayramı Kıbrıs’ta geçirdi. Gazetecilerle konuşan çiftten Yurtsever, eşinin daima Belde dışında olmasından Dolayı sitem etti. Hünel’in Fazla çalıştığından bahseden Amel insanı, ortalarında geçen bir olayı anlattı.

Aslı Hünel ve eşi Cenk Fatih Yurtsever

ASLI HÜNEL’DEN ‘SIKIYSA KAPATMA’ CEVABI

Geçtiğimiz gün kameralara takılan Ünlü çift, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Yurtsever, eşinin işinden Dolayı Belde dışında olmasına sitem etti.  Yurtsever,  “Aslı Fazla çalışıyor. Meskende müzik da söylemiyor. Ben bunu birinci söylediğimde ‘Sen benim kaşemi biliyor musun?’ dedi. Bir gün konutta otururken maç açtım. Koyu bir Galatasaray taraftarıyımdır. Maçı izlerken başladı müzik söylemeye. İlgiyi maça verdim ya, başladı söylenmeye. ‘Sıkıysa kapatma’ dedi. Biz de kapattık, eşimi dinledik.” açıklamalarında bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Murat Yıldırım’dan kızı Miray ile bayram paylaşımı! Öpmelere doyamadı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir