Mahsun Kırmızıgül 15 gün sonra yeniden deprem bölgesinde! Bölgeden çağrıda bulunmuştu…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 16, 2023 Yorum Yok

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 11 ili etkileyen sarsıcı sarsıntıların akabinde zelzele bölgelerinde yer Meydan Ünlü oyuncu ve müzikçi Mahsun Kırmızıgül geçtiğimiz günlerde İstanbul’a Geri dönmüştü. Kırmızıgül 15 gün ortadan sonra soluğu tekrar zelzele bölgesinde aldı.

6 Şubat tarihinde merkez üssü Kahramanmaraş olan 7,7 ve 7,6 şiddetindeki iki sarsıcı zelzelenin akabinde birçok Ünlü İsim zelzele bölgesinde yer almıştı. Bu isimlerden biri de Ünlü müzikçi ve oyuncu Mahsun Kırmızıgül olmuştu. Kırmızıgül 21 gün boyunca zelzele bölgesinde yer almış ve 21 günün sonunda İstanbul‘a dönmüştü. İstanbul’da da 15 gün duran Ünlü müzikçi, 15 gün sonra zelzele bölgesinde tekrar yerini aldı.

Mahsun Kırmızıgül

“BU KONSER HAYATIMIN KONSERİ OLDU”

Üç gün öncesinde Bakü’de konser veren müzikçi bu konser için “Bakü’den zelzele bölgesine bir gönül köprüsü kurduk. Azerbaycan halkının ülkemizdeki felakete yaptıkları yardımlardan Dolayı bütün depremzedeler ismine teşekkürlerimi ilettim. Bu konser hayatımın konseri oldu. Hiç bir konserimde bu kadar ağlamamıştım. Ağlatmamıştım. Bakü’nün kalbi bizlerle. Çarşamba bölgedeyiz. bütün zorda olan insanların yanındayım” sözlerini kullanmıştı.

Mahsun Kırmızıgül Bakü konser

15 GÜN SONRA YİNE zelzele BÖLGESİNDE!

Kırmızıgül, 15 gün sonra soluğu tekrar zelzele bölgesinde aldı. Toplumsal medya hesabından yaptığı “Depremin vurduğu Adıyaman’a geldik tekrar. Burada hayatta kalma savaşı motamot devam ediyor. Aka felaketten kurtulan, her şeyini kaybeden Fakir halk, bu Defa yağmurla uğraşıyor.  Bu kaidelerde ayakta durmak Fazla güç. İnsanların dayanışmaya ve sizlerden gelen yardıma gereksinimi var” paylaşımıyla tekrar zelzele bölgesine gittiğini duyuran oyuncu, tıpkı vakitte yardım davetinde da bulundu.

Mahsun Kırmızıgül zelzele bölgesinde

“EMANETİ ULAŞTIRDIM”

Kırmızıgül birebir vakitte Bakü‘de verdiği konserde depremzedeler için aldığı paketi Adıyaman‘daki down sendromlu depremzede Yağmur‘a ulaştırdı. Duygusal anlar yaşayan Ünlü müzikçi o anları “Azerbaycan’da konserimde aldığım emanet paketi zelzele bölgesi Adıyaman’da yaşayan sevgili Yağmur’a ulaştırdım. çok Mesut oldu. Teşekkür etti.” notuyla paylaştı.

Mahsun Kırmızıgül

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Şanlıurfa ve Adıyaman’da sarsıntıdan sonra sel felaketi yaşandı! 1 meyyit, 4 kayıp…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir