Kumar borçları yüzünden perişan olmuştu! Serdar Ortaç denize sıfır yalı istiyor

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 30, 2023 Yorum Yok

Yıllarca kumar ve nafaka borçları yüzünden elinde ne Mevcut ne yoksa satan Serdar Ortaç, bu Sefer yeni bir yatırım hayaliyle gündeme geldi. İstinye sırtlarındaki meskenini satışa çıkaran Ünlü müzikçi denize sıfır bir yalı almak istediğini açıkladı.

Son devirlerde yaşadığı maddi ve sıhhat problemleriyle gündemden düşmeyen Serdar Ortaç, mesken arayışına girdi. Hayatının Geri kalanında yalıda yaşama hayali kurduğunu lisana getiren Ünlü müzikçi, bunun için İstinye’deki konutunu satışa çıkardı. 

Serdar Ortaç

750 metrekare, 8 oda 4 salonlu ve 4 banyolu olduğu bilinen İstinye’deki meskeni için 83 milyon TL isteyen Ortaç, yeni meskeni için takipçilerinden yardım istedi. Toplumsal medya hesabından paylaşımda bulunan Ünlü müzikçi “Avrupa Yakası’ndan taşınıyorum. Beykoz, Kavacık, Kanlıca’da denize sıfır bir yalı olabilir. Karşı tarafta satılık kiralık varsa haber verin” diyerek hayranlarına seslendi. 

Serdar Ortaç konut arıyor

Ünlü müzikçi her ay 120 bin TL ödediği İstinye’deki ikiz villasını eski eşi Chloe ile yaşamak için 2016 yılında 15 milyon TL‘ye satın almıştı.

Serdar Ortaç ve eski eşi Chloe

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Mabel Matiz’in “Antidepresan” müziğini bir de ondan dinleyin

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir