Solmaz Çiros’dan dolandırıcılık skandalı! Fenomen gelin adayını menajeri şikayet etti

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 13, 2023 Yorum Yok

Bir Devre evlilik programına çıkan ve tanınmaya başlayan Solmaz Çiros hakkında dolandırıcılık hatasından soruşturma başlatıldı. Aka bir skandala imza atan Çiros’u ise menajeri Selçuk Büyükçukurlu şikayet etti.

Evlilik programından sonra şarkıcılıkla uğraşan ve Seda Sayan‘ın klibinde oryantal olarak yer alan Solmaz Çiros, hakkında çıkan dolandırıcılık argümanlarıyla magazin gündemine düştü. Çiros’un menajeri Selçuk Büyükçukurlu, dolandırıldığı argümanlarıyla kabahat duyurusunda bulundu.

BAHANELERLE KONSERLERİ İPTAL ETTİ

Sabah’ta yer Meydan habere nazaran; Solmaz Çiros Amel çalışmalarında menajer Selçuk Büyükçukurlu ile müzikçiye klip çekimlerinde takviye olması için anlaştı. Karşılığında konser vermesi talep edilen Çiros, kazanacağı Nakit ile borcunu ödeyecekti lakin argümana nazaran bu türlü olmadı. Menajer, klip çekimlerini tamamladıktan sonra Çiros için konser takvimi hazırladı. Yurt içi ve Yurt dışında konserleri bulunan müzikçi ise Türlü mazeretler üreterek konserleri iptal etmeye başladı.

İHBAR SONRASI SORUŞTURMA BAŞLADI

Yaşanan bu olaylardan sonra menajer Selçuk Büyükçukurlu, yaptığı harcamaları ödeyemez hale geldi. güç durumda olduğunu belirten Çiros, hakkında başlatılan icra takiplerinden kurtulmak için menajerinden 30 bin TL borç istediği ve Geri alamadığı ileri sürüldü. Uzun bir müddet müzikçiye ulaşamayan menajer, Çiros hakkında akıl almaz olaylarla karşılaştı. ddiaya nazaran; konser için Yurt dışına çıkan Çiros, kaldığı oteldeki değerli eşyaları alıp oteli ziyana uğrattığı bildirildi. Büyükçukurlu yaşananların akabinde İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na hata duyurusunda bulundu. İhbar üzerine olayla alakalı soruşturma başlatıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Telefon satın almak istedi hayatının şokunu yaşadı! İnternetten Iphone 13 Pro Max alan…​

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir