Elvis Presley’in kızı Lisa Marie Presley hayatını kaybetti!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 13, 2023 Yorum Yok

“Jailhouse Rock”, “Love Me”, “All Shook Up” ve “It’s Now or Never” üzere unutulmaz yapıtlarla müzik dünyasında fırtınalar estiren Elvis Presley’in Biricik çocuğu olan Lisa Marie Presley, 54 yaşında hayatını kaybetti.

Dünya müzik tarihinin ikonik isimlerinden Elvis Presley, 1977 yılında hayatını kaybetse de istikbal kuşakların en sevdiği isimler ortasında yer alıyor. Rock n Roll‘un Hükümdarı olarak hafızalarda yer edinen ehil sanatçının Priscilla Presley‘den dünyaya gelen Biricik çocuğu Lisa Marie Presley hayatını kaybetti. 

Lisa Marie Presley

Evinde kalp krizi geçirdiği öğrenilen Lisa Marie Presley, yapılan tüm müdahalelere Karşın yaşama tutunamadı. Şimdi 54 yaşında olan Presley’in vefat haberini doğrulayan annesi Priscilla Presley “Güzel kızım Lisa Marie’nin ortamızdan ayrıldığına dair yıkıcı haberi hüzünle paylaşmak zorundayım. Bu derin kayıpla başa çıkmaya çalışırken mahremiyet istiyoruz” ifadelerini kullandı. 

Priscilla Presley ve kızı

Son olarak salı gecesi Beverley Hills’deki Altın Küre Ödülleri’nde görüntülenen Presley, babasının hayatının anlatıldığı “Elvis” sinemasının başrolü Austin Butler‘ın Ödül almasını izlemişti. 

Elvis Presleyin kızı hayatını kaybetti

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Esra Bilgiç’ten “açı” ricası

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir